Perwoll na akciji
Proizvodi marke Perwoll su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Konzum, Bipa i SPAR. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Perwoll DETERDŽENT za strojno pranje rublja (2x3000 ml) u Konzum za 17,99 €, odnosno 3,00 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Perwoll DETERDŽENT za strojno pranje rublja · 2x3000 ml | 17,99 € | 3,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Bipa | PERWOLL Specijalni deterdžent za pranje rublja, gel, odabrane vrste · 3 l | 9,95 € | 3,32 €/l | do 14. 10. 2026. |
| SPAR | Perwoll Deterdžent za pranje rublja Perwoll · 3,75 l | 13,49 € | 3,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Perwoll DETERDŽENT za strojno pranje rublja · 2x3000 ml | Konzum | 17,99 € | 3,00 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| PERWOLL Specijalni deterdžent za pranje rublja, gel, odabrane vrste · 3 l | Bipa | 9,95 € | 3,32 €/l | do 14. 10. 2026. | ||
| Perwoll Deterdžent za pranje rublja Perwoll · 3,75 l | SPAR | 13,49 € | 15,99 € | −16% | 3,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PERWOLL · 3,00l | Vrutak | 8,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Perwoll Color tekući deterdžent za rublje · 60 pranja, 3 l | dm | 8,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Perwoll Deterdžent za pranje rublja · 2 x 3,75 L | Tommy | 22,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja, color · 3 l | Studenac | 9,98 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PERWOLL Deterdžent za pranje rublja razne vrste i mirišnje · 3-4l | Plodine | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Perwoll Deterdžent za pranje rublja · 3 L | Tommy | 9,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Perwoll Deterdžent Perwoll · 60 pranja | Boso | 9,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja · 3 L | Studenac | 9,98 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja · 3,75 l | Plodine | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja odabrani proizvodi · 3,76 l | Plodine | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERWOLL Deterdžent za pranje rublja razne vrste · 2x3,75 l | Kaufland | 22,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent za pranje rublja · 3 L | Studenac | 9,98 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PERWOLL Deterdžent za pranje rublja Black, Blossom ili Color · 3,375 lit 4l | Plodine | 9,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PERWOLL Deterdžent za pranje rublja · 3, 3,75 ili 4 l | Plodine | 9,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PERWOLL Tekući deterdžent · 4 l | Metro | 13,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Perwoll Deterdžent za strojno pranje rublja · 2x3,75l | Konzum | 22,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.