Silan na akciji
Proizvodi marke Silan su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Kaufland, Bipa, Plodine, dm, Konzum i Ribola. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: SILAN Omekšivač rublja (2x1,364 L) u Kaufland za 3,99 €, odnosno 1,46 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | SILAN Omekšivač rublja · 2x1,364 L | 3,99 € | 1,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Bipa | SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 540 ml | 2,95 € | 5,46 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Plodine | SILAN Omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l · 540 ml - 2,86 l | 2,19 € | do 06. 10. 2026. | |
| dm | Silan Parfem za pranje rublja Floral Essences Blue Jasmine | 2,95 € | do 15. 10. 2026. | |
| Konzum | SILAN Omekšivač za rublje | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Ribola | SILAN Omekšivač rublja | 3,29 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SILAN Omekšivač rublja · 2x1,364 L | Kaufland | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 1,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 540 ml | Bipa | 2,95 € | −50% | 5,46 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| SILAN Omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l · 540 ml - 2,86 l | Plodine | 2,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Silan Parfem za pranje rublja Floral Essences Blue Jasmine | dm | 2,95 € | do 15. 10. 2026. | |||
| SILAN Omekšivač za rublje | Konzum | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| SILAN Omekšivač rublja | Ribola | 3,29 € | 5,99 € | −45% | do 06. 10. 2026. | |
| PERSIL Deterdžent za rublje 110 pranja Universal Freshness Silan · 6,05 kg | Plodine | 23,99 € | 3,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Silan omekšivač za rublje Sensitive & Baby · 1,672 l | dm | 3,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje magnolia · 770 ml | Studenac | 1,98 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač fresh sky · 1408 ml | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač za rublje · 2 x 1,67 L | SPAR | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje Fresh sky, Magnolia ili Sensitive · 2x1,364 ili 2x1,672 l | Plodine | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač Silan · 130 pranja | Boso | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje · 770 ml | Studenac | 1,98 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje, magnolia, fresh sky · 1,1 l, 1 l = 2,72 EUR, 1,408 l, 1 l = 2,12 EUR | Konzum | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač rublja · razne vrste, 2,772 L ili 2,86 L | Kaufland | 5,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač XXL · 2,772 l | Lidl | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za pranje rublja, odabrane vrste · 540 ml: 1 l I | Bipa | 2,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje · 770 ml | Studenac | 1,98 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje · 770 ml - 880 ml | Ribola | 2,19 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Omekšivač za rublje Silan · 1,364 l / 62 pranja | SPAR | 3,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač za rublje · 2,772l | Konzum | 5,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.