Ornel na akciji
Proizvodi marke Ornel su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Metro, Plodine, SPAR, Tommy, Kaufland i Boso. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: ORNEL OMEKŠIVAČ (4 l) u Metro za 4,16 €, odnosno 1,04 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l | 4,16 € | 1,04 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Plodine | ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · 4 l | 4,49 € | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | 4,49 € | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Ornel Omekšivač za rublje · 2,4 l | 3,95 € | 1,65 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Kaufland | ORNEL Omekšivač rublja razne vrste · 2,4 L | 3,95 € | 1,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Faks Deterdžent Faks Perfumed by Ornel · 110 pranja | 19,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l uz karticu | Metro | 4,16 € | 1,04 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · 4 l | Plodine | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | SPAR | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje · 2,4 l | Tommy | 3,95 € | 5,49 € | −28% | 1,65 €/l | do 07. 10. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja razne vrste · 2,4 L | Kaufland | 3,95 € | 5,99 € | −34% | 1,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ornel Omekšivač rublja · 1,6 L | SPAR | 2,99 € | 1,87 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l | Metro | 10,61 € | 2,65 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Faks Deterdžent Faks Perfumed by Ornel · 110 pranja | Boso | 19,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Ornel Omekšivač za rublje · 1,6 L | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač · 2x1 l | Metro | 4,16 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja · 750 ml - 800 ml | Ribola | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 1,6l | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje Allure, Calming, Golden Dream · 1,6 l | NTL | 3,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje No.1 · 1,5 l | NTL | 3,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja Blue · 4 L | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač Ornel · 35 pranja | Boso | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | Tommy | 4,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač, calming · 1,6 l | Studenac | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ORNEL Omeksivač rublja Calming · 2,9 L | Kaufland | 3,95 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač rublja Ornel · 1,6 L / 64 pranja, 1 L = 2,91 €, 1 pranje = 0,07 € | SPAR | 4,65 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač za rublje odabrane vrste · 750 ml - 2,4 l | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Ornel OMEKŠIVAČ calming · 1,6 l | Studenac | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač za rublje, yellow · 4l | Konzum | 4,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje by Ornel · 6,05 kg | NTL | 19,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.