Faks na akciji
Proizvodi marke Faks su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Lidl, Konzum, NTL, Boso, SPAR, Plodine, Kaufland i Studenac. Ukupno 13 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: FAKS Prašak za pranje rublja Aquamarine (4.95 kg) u Lidl za 15,99 €, odnosno 3,23 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | FAKS Prašak za pranje rublja Aquamarine · 4.95 kg | 15,99 € | 3,23 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja · 4,95 kg | 16,99 € | 3,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Faks Deterdžent za rublje kapsule Univerzal 5u1 14/1 · 14 kom | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Boso | Faks Deterdžent Faks gel Universal | 5,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| SPAR | FAKS Deterdžent za pranje rublja | 9,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | FAKS Kapsule za pranje rublja · 2x 36 komada | 12,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Kaufland | FAKS Deterdžent za pranje rublja Multi Hygiene · 3,96 L ili 4,4 kg | 14,39 € | do 06. 10. 2026. | |
| Studenac | Faks Deterdžent za rublje aquamarine | 18,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FAKS Prašak za pranje rublja Aquamarine · 4.95 kg | Lidl | 15,99 € | 3,23 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja · 4,95 kg | Konzum | 16,99 € | 3,43 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Faks Deterdžent za rublje kapsule Univerzal 5u1 14/1 · 14 kom | NTL | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Faks Deterdžent Faks gel Universal | Boso | 5,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Faks Deterdžent Faks Universal kapsule · 1 pakiranje | Boso | 5,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| FAKS Deterdžent za pranje rublja | SPAR | 9,49 € | 12,99 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Faks Deterdžent za rublje · 2/1 | SPAR | 9,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| FAKS Kapsule za pranje rublja · 2x 36 komada | Plodine | 12,99 € | 29,99 € | −56% | do 06. 10. 2026. | |
| FAKS Kapsule za pranje rublja color · 2x 36 komada | Plodine | 12,99 € | 29,99 € | −56% | do 06. 10. 2026. | |
| FAKS Deterdžent za pranje rublja Multi Hygiene · 3,96 L ili 4,4 kg | Kaufland | 14,39 € | 24,99 € | −42% | do 06. 10. 2026. | |
| Faks Deterdžent za rublje Aquamarine + maramice za upijanje boja | NTL | 18,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Faks Deterdžent za rublje aquamarine | Studenac | 18,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Faks Deterdžent Faks Perfumed by Ornel · 110 pranja | Boso | 19,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Faks Deterdžent za pranje rublja · 36 kom | Tommy | 9,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za pranje rublja · 2,2 kg ili 1,8 L | Tommy | 9,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje Aquamarine Hygienic · 1,1 kg | NTL | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje Gel Color · 900 ml | NTL | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja, prašak · 2,2 kg | Konzum | 9,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje aquamarine · 4,95 kg | Studenac | 18,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za rublje 80 pranja · 4,4 kg | Plodine | 15,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za pranje rublja · 4,95 kg ili 4,5 L | Tommy | 15,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za pranje rublja Color ili Universal · 14/1 | Kaufland | 3,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje Color 5u1 · 2 x 36 kom | Kaufland | 12,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za strojno pranje rublja, prasak ili gel · 4,4kg=80 pranja ili 3,96l=88 pranja | Konzum | 15,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za pranje rublja Faks | SPAR | 15,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za rublje Hygienic · 6,05 kg | Plodine | 18,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za pranje rublja Aquamarine · 6,325 kg | Kaufland | 19,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za rublje tekući white/color smart clean · 900ml | Pivac | 4,69 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Faks Kapsule za pranje rublja · 14 kom | Tommy | 3,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za pranje rublja · 1,1 kg | Tommy | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| FAKS Odabrani proizvodi | Plodine | 1,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FAKS Maramice za upijanje boja · 60/1 | Konzum | 4,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FAKS Kapsule za pranje rublja Univerzal · 14 kom | Trgovina Krk | 5,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FAKS Deterdžent za pranje rublja Aquamarine · 1,1 kg | Trgovina Krk | 6,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Faks Deterdžent za rublje by Ornel · 6,05 kg | NTL | 19,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.