Kruh na akciji
Kruh je ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Lidl, SPAR, Kaufland, Plodine, Boso, Konzum, Ribola, Metro, dm, Studenac, NTL i Tommy. Ukupno 38 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Domaći polubijeli kruh (400 g) u Lidl za 0,49 €, odnosno 1,23 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | Domaći polubijeli kruh · 400 g | 0,49 € | 1,23 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Kruh fini polubijeli · 700 g | 1,09 € | 1,56 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Njemački kruh, mješani · 1 kg | 1,69 € | 1,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Lovački kruh · 400 g | 0,69 € | 1,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Panonski kruh · 600 g | 1,40 € | 2,33 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | KRUH CRAFT bijeli, polupečeni · 530 g | 1,55 € | 2,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | Kruh Zlatni korijen · 320 g | 0,99 € | 3,09 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | PITA KRUH · 10x100 g | 3,74 € | 3,74 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| dm | dmBio hrskavi kruh s ementaler sirom i košticama bundeve · 200 g | 2,45 € | 12,25 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Studenac | Kruh Zlatni korijen | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |
| NTL | Pekar Tomo Kruh integralni miješani | 1,39 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Bobis Kruh škrovada s dodatkom kukuruza | 1,40 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Domaći polubijeli kruh · 400 g | Lidl | 0,49 € | 1,23 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Kruh fini polubijeli · 700 g | SPAR | 1,09 € | 1,56 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Njemački kruh, mješani · 1 kg | Kaufland | 1,69 € | 2,39 € | −29% | 1,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lovački kruh · 400 g | Plodine | 0,69 € | 1,05 € | −34% | 1,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Domaći lovatki kruh · 400 g uz karticu | Lidl | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 1,73 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Fini domaći kruh u kalupu · 600 g | Plodine | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 1,82 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kruh lovački kruščić · 400 g | SPAR | 0,89 € | 2,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Panonski kruh · 600 g | Boso | 1,40 € | 2,33 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| TASTINO Bio raženi kruh · 500 g | Lidl | 1,19 € | 2,38 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Domaći beskvasni kruh sa sjemenkama · 400 g | Lidl | 0,95 € | 1,39 € | −31% | 2,38 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kruh bez kvasca odbrane vrste · 400 g | SPAR | 1,09 € | 2,73 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kruh Hrskavo zlato · 420 g | Plodine | 1,19 € | 1,72 € | −31% | 2,83 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRUH CRAFT bijeli, polupečeni · 530 g | Konzum | 1,55 € | 2,92 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kruh Zlatni korijen · 300 g | Kaufland | 0,89 € | 2,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kruh alpski rezani · 500 g | SPAR | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kruh Zlatni korijen · 320 g | Ribola | 0,99 € | 1,55 € | −36% | 3,09 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRUH DOMAĆA KORA polupečeni, pečeni · 500 g | Konzum | 1,55 € | 3,10 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Samostanski kruh · 400 g | Plodine | 1,29 € | 1,60 € | −19% | 3,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRUH FOCACCIA sa sjemenkama · 460 g | Konzum | 1,49 € | 1,79 € | −16% | 3,24 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KLARA Kruh Rustika · 500 g | Kaufland | 1,65 € | 2,55 € | −35% | 3,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kruh raženi Sourdough · 600 g | Kaufland | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 3,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PITA KRUH · 10x100 g uz karticu | Metro | 3,74 € | 4,24 € | −12% | 3,74 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Heljdin kruh s orasima · 400 g | Konzum | 1,59 € | 3,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Rakin kruh · 400 g | Boso | 1,63 € | 4,08 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Fresco Premium kruh classic, dark · 400 g | Konzum | 2,29 € | 5,73 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| dmBio hrskavi kruh s ementaler sirom i košticama bundeve · 200 g | dm | 2,45 € | 12,25 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| MESTEMACHER Proteinski kruh · 250 g | Kaufland | 3,09 € | 12,36 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kruh hrskavi sa sjemenkama bundeve i suncokreta · 200 g | SPAR | 2,59 € | 12,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Schär kruh bez glutena · 240 g | dm | 3,75 € | 15,63 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Ječmeni ili raženi kruh · 400-500 g | Plodine | 1,09 € | 1,39 € | −22% | do 06. 10. 2026. | |
| Kruh Zlatni korijen | Studenac | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Domaći kruh | Boso | 1,20 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pekar Tomo Kruh integralni miješani | NTL | 1,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Pekar Tomo Kruh miješani pšenični panonski rezani | NTL | 1,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Bobis Kruh škrovada s dodatkom kukuruza | Tommy | 1,40 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Kruh stogodišnji | NTL | 1,49 € | 1,99 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Klara Kruh Chia narezani | NTL | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Mastemacher Kruh uz karticu | Studenac | 1,99 € | 2,65 € | −24% | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −15% | -15% MULINO BIANCO Rezani kruh odabrane vrste | Plodine | 06. 10. 2026. |
| −15% | -15% MULINO BIANCO Rezani kruh odabrane vrste | Plodine | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PANE BIANCO TOAST KRUH Classic, Integralni · 330 g | Trgovina Krk | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bobis Dlijov kruh · 600 g | Tommy | 1,40 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Didov kruh · 600 g | Tommy | 1,40 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KLARA KRUH ZLATNA KORA Narezani · 600 g | Trgovina Krk | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coop Kruh bez glutena · 230 g | Tommy | 1,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Schär bijeli kruh bez glutena · 250 g | dm | 1,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Lovatički kruh sa sjemenkama · 400 g | Kaufland | 0,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Kruh bijeli rezani · 500 g | Kaufland | 0,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh durum · 450 g | SPAR | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kukuruzni beskvasni kruh · 400 g | Ribola | 1,05 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh zlatni korijen · 300 g | Studenac | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pekar Tomo Kruh pšenični bijeli rezani zlatni kalup · 500 g | NTL | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh s kiselim tijestom | SPAR | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh zlatna focaccia · 480 g | Konzum | 1,25 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh rustikalna štruca pečeni, polupečeni · 500g | Konzum | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Raženi kruh fitness · 500g | Konzum | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh planinski rustikalni · 500g | Konzum | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Craft kruh focaccia zlatna ili sa sjemenkama · 400 g | Kaufland | 1,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Proteinski kruh · 250g | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Heljdin kruh mješani sa orasima · 400 g | Kaufland | 1,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh primorski · 500 g | Konzum | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Klara Kruh Zlatna kora narezani · 600 g | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PEKARA BABIĆ Fini domaći kruh · 700 g | Ribola | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh domaći kalup pečeni, polupečeni · 700g | Konzum | 1,75 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh fini domaći · 700g | Konzum | 1,75 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KLARA Kruh tini domaći narezani · 700 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mlinar Kruh Fit pakirani rezani · 420 g | NTL | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mestemacher Kruh raženi s tri vrste žitarica, fitness · 500 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kruh domaći mediterraneo, kukuruzni, sa sjemenkama · 400 g | Konzum | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Klara Kruh Zlatna kora narezani · 600 g | NTL | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.