Riža na akciji
Riža je ovaj tjedan na akciji u 9 trgovina: Konzum, Metro, NTL, Plodine, Studenac, Boso, Ribola, Tommy i Kaufland. Ukupno 16 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: K PLUS Riža dugo zrno (2 kg) u Konzum za 2,49 €, odnosno 1,25 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | K PLUS Riža dugo zrno · 2 kg | 2,49 € | 1,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | ARO RIŽA DUGO ZRNO · 1 kg | 1,41 € | 1,41 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| NTL | ToJeTo Riža okruglo zrno · 1 kg | 1,89 € | 1,89 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | SCOTTI Riža dugo zrno · 1 kg | 1,89 € | 1,89 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | RIZZA Riža originario · 1 kg | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Šafram Riža Šafram, dugo zrno · 950 g | 2,09 € | 2,20 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Ribola | SCOTTI Oro Riža parboiled · 1 kg | 2,29 € | 2,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Mittino Riža arborio · 1 kg | 2,79 € | 2,79 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Kaufland | RISO SCOTTI Riža Arborio · 1 kg | 2,95 € | 2,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K PLUS Riža dugo zrno · 2 kg | Konzum | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 1,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ARO RIŽA DUGO ZRNO · 1 kg uz karticu | Metro | 1,41 € | 1,41 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| ToJeTo Riža okruglo zrno · 1 kg | NTL | 1,89 € | 1,89 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SCOTTI Riža dugo zrno · 1 kg | Plodine | 1,89 € | 2,29 € | −17% | 1,89 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Zlato Polje Riža za domaća jela · 1kg uz karticu | Konzum | 1,99 € | 3,39 € | −41% | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| RIZZA Riža originario · 1 kg uz količinu | Studenac | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Šafram Riža Šafram, dugo zrno · 950 g | Boso | 2,09 € | 2,20 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| SCOTTI Oro Riža parboiled · 1 kg | Ribola | 2,29 € | 3,99 € | −42% | 2,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Zlato polje Riža · 800 g uz karticu | Studenac | 1,89 € | 2,49 € | −24% | 2,36 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Moj studenac RIŽA · 800 g | Studenac | 1,89 € | 2,69 € | −29% | 2,36 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mittino Riža arborio · 1 kg | Tommy | 2,79 € | 2,79 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| RISO SCOTTI Riža Arborio · 1 kg | Kaufland | 2,95 € | 4,99 € | −40% | 2,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Čokolada Dorina Riža · 220 g | Boso | 3,29 € | 14,95 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Riso Arborio Riža odabrane vrste · 350 g | Plodine | 1,95 € | −30% | do 06. 10. 2026. | ||
| Coop Riža | Tommy | 2,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SCOTTI Riža carnaroli dugo zrno uz karticu | Metro | 4,79 € | 4,99 € | −4% | do 31. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | -30% RISO GALLO Riža odabrane vrste | Plodine | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Zlatno zrno Riža · 1 kg | Tommy | 1,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARO Bijela riža dugo zrno · 1 kg | Metro | 6,86 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Riža bijela dugo zrno · 1 kg | Kaufland | 1,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ToJeTo Riža dugo zrno · 1 kg | NTL | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tolefo Riža dugo zrno · 1 kg | NTL | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zlato polje riža · 800 g | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SCOTTI Riža originario · 1 kg | Konzum | 2,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| S BUDGET Riža basmati · 1 kg | SPAR | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SCOTTI Arborio Riža · 1 kg | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arborio Riža bijela dugo zrno · 2 kg | NTL | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ÖHO! Riža bijela dugo zrno · 950 g | Plodine | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| SCOTTI Riža parboiled · 1 kg | Plodine | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Zlatno zrno Riža · 500 g | Tommy | 1,05 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Mittino Riža dugo zrno · 1 kg | Tommy | 2,39 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| ToJeTo Riža dugo zrno · 1 kg | NTL | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zlato Polje Riža Sant Andrea, srednje zrno · 500 g | Studenac | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS RIŽA ORIGINARIO · 1kg | Konzum | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SCOTTI Riža Originario · 1 kg | Plodine | 2,25 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RISO SCOTTI Riža oro ili originario · 1 kg | Kaufland | 2,25 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zlato Polje Riža za domaća jela · 1 kg | Studenac | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GOLDEN SUN Basmati riža · 1 kg | Lidl | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Zlatno zrno Riža · 500 g | Tommy | 1,05 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| SCOTTI Extra bijela dugozrnata riža · 1 kg | Ribola | 1,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Riža smeđa dugog zrna · 1 kg | Kaufland | 2,26 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Rizza Riža Arborio · 1 kg | Studenac | 2,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SCOTTI Riža Arborio · 1 kg | Plodine | 2,95 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Scotti Riža Arborio · 1 kg | NTL | 2,95 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| K PLUS Riža dugo zrno · 2kg | Konzum | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Ben's Riža dugo zrno · 500 g | Studenac | 3,39 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| GALLO Riža arborio · 1 kg | Konzum | 3,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.