Malvazija na akciji
Malvazija je ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Metro, SPAR i Kaufland. Ukupno 15 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: TERRA UNICA MALVAZIJA (3 l) u Metro za 15,89 €, odnosno 5,30 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | TERRA UNICA MALVAZIJA · 3 l | 15,89 € | 5,30 €/l | do 31. 10. 2026. |
| SPAR | BENČIĆ Malvazija · 0,75 l | 4,99 € | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Vina Laguna Malvazija bijelo vino · 0,75 L | 7,79 € | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TERRA UNICA MALVAZIJA · 3 l uz karticu | Metro | 15,89 € | 5,30 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| BENČIĆ Malvazija · 0,75 l | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PRODAN Malvazija · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,69 € | −25% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ISTARSKA MALVAZIJA · 1 l uz karticu | Metro | 6,73 € | −23% | 6,73 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Vina Laguna Malvazija bijelo vino · 0,75 L | Kaufland | 7,79 € | 8,99 € | −13% | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGUNA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 7,79 € | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| MEDEA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 10,59 € | −15% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CATTUNAR Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | −17% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| FRANC ARMAN Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 13,59 € | −19% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FRANKOVIĆ Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 13,19 € | −16% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VERALDA Istriana Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| TOMAZ Malvazija Avangardo · 0,75 l | SPAR | 12,99 € | 15,69 € | −17% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ROSSI Malvazija · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 17,49 € | −25% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DEKLIĆ Malvazija · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 15,89 € | −18% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FESTIGIA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 13,49 € | 14,99 € | −10% | 17,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Prodan Malvazija Hrvatska Istra ZOI vino suho · 0,75L | Vrutak | 5,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Malvazija · 1,00L | Vrutak | 5,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MALVAZIJA ISTARSKA Vina Laguna · 0,75l | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Marijan Arman Hrv. Istra ZOI vino suho MALVAZIJA · 0,75L | Vrutak | 12,19 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MALVAZIJA ISTARSKA FESTIGIA Vina Laguna · 0,75l | Vrutak | 13,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VINO MALVAZIJA bijelo, Vina Laguna · 0,75 l | Konzum | 7,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WINEMAKERS OF CROATIA Malvazija istarska · 1 l | Lidl | 5,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Istarska Malvazija, Zigante Vino bijelo · 0,75 l | Tommy | 9,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Vino Laguna Malvazija · 0,75 L | SPAR | 6,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINA LAGUNA Malvazija Istrarska Festigia · 0,75 l | Ribola | 12,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINA LAGUNA Malvazija Istrska Festigia · 0,75 l | Ribola | 12,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.