Graševina na akciji
Graševina je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Lidl, Konzum, Plodine, Kaufland, Metro, Studenac, SPAR i NTL. Ukupno 37 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: SOLBEV Graševina (5 l) u Lidl za 6,99 €, odnosno 1,40 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | SOLBEV Graševina · 5 l | 6,99 € | 1,40 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | VINO GRAŠEVINA CARSKO · 2 l | 3,49 € | 1,75 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | ILOK Graševina · 5 l | 9,95 € | 1,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Erdut Graševina bijelo vino kvalitetno · 5 L | 12,99 € | 2,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | TERRA UNICA GRAŠEVINA · 10 l | 33,13 € | 3,31 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Epsko Vino Graševina, Vranac · 1 l | 3,57 € | 3,57 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | ČOBANKOVIĆ Graševina · 0,75 L | 3,69 € | 4,92 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Kastelan Vino Graševina | 5,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SOLBEV Graševina · 5 l | Lidl | 6,99 € | 1,40 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| VINO GRAŠEVINA CARSKO · 2 l | Konzum | 3,49 € | 5,39 € | −34% | 1,75 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOK Graševina · 5 l | Plodine | 9,95 € | 16,99 € | −41% | 1,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Erdut Graševina bijelo vino kvalitetno · 5 L | Kaufland | 12,99 € | 2,60 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| TERRA UNICA GRAŠEVINA · 10 l uz karticu | Metro | 33,13 € | −16% | 3,31 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Epsko Vino Graševina, Vranac · 1 l | Studenac | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 3,57 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BELJE GRAŠEVINA · 3 l uz karticu | Metro | 12,56 € | −17% | 4,19 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| ČOBANKOVIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 3,69 € | 4,99 € | −26% | 4,92 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO GRAŠEVINA · 1 l uz karticu | Metro | 5,59 € | 5,96 € | −6% | 5,59 €/l | do 15. 10. 2026. |
| ŠOŠKIĆ GRAŠEVINA · 1 l uz karticu | Metro | 5,73 € | −20% | 5,73 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| JERUZALEM ORMOŽ Graševina · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 6,02 € | −25% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUT Graševina · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vezak Graševina · 0,75 l uz karticu | Studenac | 5,19 € | 6,49 € | −20% | 6,92 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS Graševina + Traminac · 0,75 L | SPAR | 5,49 € | 7,29 € | −24% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS Sauvignon + Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,49 € | 6,89 € | −20% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,79 € | 6,99 € | −17% | 7,72 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KREŠIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA, PINOT BIJELI, CHARDONNAY bijelo, liočki podrumi · 0,75 l | Konzum | 6,29 € | 7,05 € | −10% | 8,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BELJE GRAŠEVINA · 0,187 l uz karticu | Metro | 1,69 € | −15% | 9,04 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| DVANAJŠĆAK Graševina · 0,75 l | SPAR | 6,99 € | 8,55 € | −18% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TRS Graševina No 5 · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ORAHOVICA Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 10,99 € | −27% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KOSTANJEVEC Graševina · 0,75 l | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MIHALJ Graševina · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 10,22 € | −21% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ENJINGI Graševina · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 11,32 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| KUTJEVO Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 10,59 € | −15% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Antunović Graševina · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Belje Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,02 € | −18% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KRAUTHAKER Graševina · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,49 € | −20% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina Vinkomir · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JOSIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOČKI PODRUMI Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,05 € | −17% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| GALIĆ Graševina · 0,75 l | SPAR | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ADŽIĆ Graševina · 0,75 l | SPAR | 13,99 € | 16,49 € | −15% | 18,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Epsko Vino Graševina, Vranac (kvalitetno vino) | Studenac | 3,57 € | 4,99 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Vezak Graševina kvalitetno vino uz karticu | Studenac | 5,19 € | 6,49 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Kastelan Vino Graševina | NTL | 5,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Graševina Dika · 0,75l | Vrutak | 5,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ivica Perak Graševina Kutjevo ZOI vino suho · 1,00L | Vrutak | 5,73 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ivan Buhač Ilok ZOI vino suho GRAŠEVINA · 0,75L | Vrutak | 6,00 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Graševina · 0,75l | Vrutak | 6,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Misna Vina Graševina Đakovačka Nadbiskupija ZOI vino suho · 0,75L | Vrutak | 6,82 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Buhač Ilok ZOI vino polusuho GRAŠEVINA LISKA · 0,75L | Vrutak | 8,00 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ALETTA Vino Aletta Graševina ili Vranac Carsko · 2 l | SPAR | 3,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Epsko Vino Graševina, Vranac kvalitetno vino · 1 l | Studenac | 3,57 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| STONECASTLE Vranac ili Graševina · 3 L | Kaufland | 3,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ĐAKOVAČKA VINA Graševina ili Cabernet Sauvignon kvalitetno vino · 0,75 l | Kaufland | 4,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vezak Graševina kvalitetno vino · 0,75 l | Studenac | 5,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Graševina, kvalitetno vino, vezak · 0.75 l | Studenac | 5,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA bijelo · 1 l | Konzum | 5,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vino Iločki podrumi Graševina ili Traminac · 0,75 l | SPAR | 6,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kastelan Vino Graševina · 5 l | NTL | 7,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WINEMAKERS OF CROATIA Graševina · 1 l | Lidl | 3,29 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Graševina bijelo kvalitetno vino · 0,75 l | Plodine | 2,25 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| OHO! Vino Graševina bijelo vino · 5 l | Plodine | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BELJE Graševina bijelo kvalitetno vino · 3 l | Plodine | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Graševina, Ilok Vino bijelo · 2 l | Tommy | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kaštelan Vino graševina · 1 L | NTL | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ERDUT Ski vinogradi CABERNET SAUVIGNON, GRAŠEVINA kvalitetno vino · 0,75 l | Studenac | 5,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA bijelo · 0,75l | Konzum | 5,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vino bjelie Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA Vupik · 3l | Konzum | 6,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Epsko VINO GRAŠEVINA, VRANAC · 3 l | Studenac | 6,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GRAŠEVINA ILOK · 1 l | Pevex | 6,55 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| WINEMAKERS OF CROATIA Graševina · 3 l | Lidl | 8,39 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Belje Vino bijelo Graševina kvalitetno · 1 l | NTL | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Vino Lukačević Graševina ili Škrlet Pinot · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.