Belje na akciji
Proizvodi marke Belje su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Plodine, Kaufland, SPAR i Tommy. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Belje Pšenično brašno glatko (5 kg) u Plodine za 3,15 €, odnosno 0,63 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | Belje Pšenično brašno glatko · 5 kg | 3,15 € | 0,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | BELJE Baranjska kobasica dimljena · 250 g | 3,75 € | 15,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Belje Baranjska kobasica · 250 g | 3,99 € | 15,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Belje Kulenova seka | 17,19 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Belje Pšenično brašno glatko · 5 kg | Plodine | 3,15 € | 3,80 € | −17% | 0,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Belje Pšenično brašno glatko T-650 · 5 kg | Plodine | 3,15 € | 3,84 € | −17% | 0,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELJE Baranjska kobasica dimljena · 250 g | Kaufland | 3,75 € | −24% | 15,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Belje Baranjska kobasica · 250 g | SPAR | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 15,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELJE Kulenova seka · 100 g | Plodine | 1,79 € | 17,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Belje Kulenova seka ili Baranjski kulen · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BELJE Baranjski rezani mljeveni kulen · 100 g | Kaufland | 2,48 € | 2,99 € | −17% | 24,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Belje Kulenova seka uz karticu | Tommy | 17,19 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BELJE BRAŠNO GLATKO T-550 · 25 kg | Metro | 14,96 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BELJE Kulenova seka · 0,6 kg | Metro | 18,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BELJE Brašno glatko T-550, Belje · 1 kg | Konzum | 0,60 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Belje Sir abc 70% m.m. · 100 g | NTL | 1,15 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Belje Baranjska slanina narezak · 100 g | Konzum | 2,47 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Belje Vino Frankovka · 1 l | NTL | 5,75 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Belje Baranjska kobasica · 1 kg | SPAR | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BELJE Abc sir odabrane vrste · 100 g | Plodine | 1,15 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BELJE Graševina bijelo kvalitetno vino · 3 l | Plodine | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Belje Baranjski kulen · 1 kg | Tommy | 24,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| BELJE ABC Classic krem sir · 200 g | Lidl | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BELJE Sir abc · 200g | Pivac | 2,29 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Belje Baranjska kobasica · 250 g | Tommy | 3,75 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Belje Vino bijelo Graševina kvalitetno · 1 l | NTL | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BELJE Kulenova seka · 300 g | Plodine | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BELJE Vino Graševina · 3 l | Trgovina Krk | 13,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BELJE Baranjska kobasica · 0,4 kg | Metro | 19,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.