Kulen na akciji
Kulen je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Lidl, Konzum, Metro, Plodine, SPAR, Kaufland, NTL i Tommy. Ukupno 16 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PODRAVKA Naresci XXL Zimska salama, Čajna ili Kulen (1 kg) u Lidl za 5,99 €, odnosno 5,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | PODRAVKA Naresci XXL Zimska salama, Čajna ili Kulen · 1 kg | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | Kulen ravni Pivac · 1 kg | 11,99 € | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | GAVRILOVIĆ ČAJNA, SRIJEMSKA KOBASICA I KULENOVA SEKA · 300 g | 4,99 € | 16,63 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Plodine | BELJE Kulenova seka · 100 g | 1,79 € | 17,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | DOBRO Trajni naresci DOBRO zimska, slavonska ili kulen · 250 g | 4,99 € | 19,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | BELJE Baranjski rezani mljeveni kulen · 100 g | 2,48 € | 24,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Gavrilović Kobasica Čajna narezana, Kulenova seka narezana | 1,79 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Belje Kulenova seka | 17,19 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PODRAVKA Naresci XXL Zimska salama, Čajna ili Kulen · 1 kg | Lidl | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| ANDRO Kulen, zimska ili čajna · 300 g | Lidl | 3,49 € | 11,63 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Kulen ravni Pivac · 1 kg | Konzum | 11,99 € | 16,99 € | −29% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Čajna kobasica, kulen, zimska salama narezak, Andro · 300 g | Konzum | 3,99 € | 13,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| OKUSI ZAVIČAJA Kulenova seka · 100 g | Lidl | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 14,90 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ ČAJNA, SRIJEMSKA KOBASICA I KULENOVA SEKA · 300 g uz karticu | Metro | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 16,63 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| BELJE Kulenova seka · 100 g | Plodine | 1,79 € | 17,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DOBRO Trajni naresci DOBRO zimska, slavonska ili kulen · 250 g | SPAR | 4,99 € | 19,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Čajna ili kulenova seka narezak XXL · 400 g | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 19,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Belje Kulenova seka ili Baranjski kulen · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| The Meat Kulenova seka · 1 kg | SPAR | 21,99 € | 25,99 € | −15% | 21,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DOBRO KULEN narezak · 250 g uz karticu | Metro | 5,53 € | −11% | 22,12 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Kulenova seka · 300 g | SPAR | 6,99 € | 23,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BELJE Baranjski rezani mljeveni kulen · 100 g | Kaufland | 2,48 € | 2,99 € | −17% | 24,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gavrilović Kobasica Čajna narezana, Kulenova seka narezana | NTL | 1,79 € | 2,15 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Belje Kulenova seka uz karticu | Tommy | 17,19 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Gavrilović Čajna Kobasica, Kulenova Seka, Kulenov Cvijet narezak · 80g | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Delicato Kobasica čajna III kulen · 100 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kulen ravni naresci Dobro · 80g | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec ČAJNA KOBASICA, KULEN, ZIMSKA SALAMA · narezana 100g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kulen naresci XXL Dobro · 250g | Vrutak | 6,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kulen · 500 g | Metro | 11,88 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kulenova seka · 1 kg | Tommy | 13,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kulenova seka MAXI | Vrutak | 13,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BELJE Kulenova seka · 0,6 kg | Metro | 18,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dalmar Kobasica Čajna, Zimska, Srijemska, Kulen narezak · 80 g | NTL | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Kulenova seka narezak · 80 g | Ribola | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOBRO Kulen kyrgavi · 100 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Zimska, Kulen ili Čajna kobasica · 650 g | Kaufland | 9,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pivac KULEN premium · 1kg | Konzum | 16,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OKUSI ZAVIČAJA Kulenova seka · 250 g | Lidl | 2,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Čajna, Kulenova seka ili Graničarska kobasica trajni naresci · 80 g | Plodine | 1,75 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| DOBRO Kvrgavi kulen trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PIK VRBOVEC Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · 330 g | Plodine | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Belje Baranjski kulen · 1 kg | Tommy | 24,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| PIVAC Kulen ili Zimska kobasica dimljena · 100 g | Kaufland | 1,24 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOBRO Čajna, Zimska, Slavonska ili Kulen trajni narezak · 80 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Kulenov cvijet · 100 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Kulenov cvijet, trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dobro Salama slavonska, Kulen ravni, Kobasica čajna, Kobasica zimska narezak · 80 g | NTL | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Gavrilović Trajni naresci Gajin ili kulenov cvjetić Gavrilović · 80 g | SPAR | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIK Zimska salama, čajna, kulen kobasica narezak, PIK · 100 g | Konzum | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GUSTI Čejna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · 660 g | Plodine | 7,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GUSTI Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · 660 g | Plodine | 7,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Kulenov cvijet · 1 kg | Ribola | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kulen Ravni Ravlić · 1 kg | SPAR | 16,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.