Salama na akciji
Salama je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Kaufland, Plodine, Boso, Lidl, Metro, Ribola, Konzum, SPAR, Studenac i Tommy. Ukupno 27 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: VINDIJA Posebna salama razne vrste (1000 g) u Kaufland za 2,39 €, odnosno 2,39 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | VINDIJA Posebna salama razne vrste · 1000 g | 2,39 € | 2,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | AIA Wudy posebna salama · 500 g | 1,49 € | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Cekin Salama Cekin Posebna · 500 g | 1,80 € | 3,60 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | PODRAVKA Naresci XXL Zimska salama, Čajna ili Kulen · 1 kg | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | GAVRILOVIĆ TIROLSKA SALAMA · pakiranje 2,6 kg | 21,96 € | 8,45 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | GAVRILOVIĆ Jeli sandwich salama · 300 g | 3,89 € | 12,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Čajna kobasica, kulen, zimska salama narezak, Andro · 300 g | 3,99 € | 13,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | PIK Vrbovec Salama Panona s paprom ili paprikom · 1 kg | 16,99 € | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Poli Pileća salama | 1,79 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Jeli, Gavrilović Sandwich salama | 10,79 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VINDIJA Posebna salama razne vrste · 1000 g | Kaufland | 2,39 € | 2,39 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AIA Wudy posebna salama · 500 g | Plodine | 1,49 € | 1,95 € | −23% | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cekin Salama Cekin Posebna · 500 g | Boso | 1,80 € | 3,60 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| PODRAVKA Naresci XXL Zimska salama, Čajna ili Kulen · 1 kg | Lidl | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KULJANKA Mini salame · 400 g | Lidl | 2,79 € | 6,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ TIROLSKA SALAMA · pakiranje 2,6 kg uz karticu | Metro | 21,96 € | 24,95 € | −12% | 8,45 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| PIKOK Mini salama · 120 g | Lidl | 1,19 € | 1,69 € | −29% | 9,92 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PIK VRBOVEC Šendvič salama · 100 g | Plodine | 1,19 € | 11,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Jeli sandwich salama · 300 g | Ribola | 3,89 € | 4,75 € | −18% | 12,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Čajna kobasica, kulen, zimska salama narezak, Andro · 300 g | Konzum | 3,99 € | 13,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF ZIMSKA SALAMA narezak · 500 g uz karticu | Metro | 8,09 € | −14% | 16,18 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| PIK Vrbovec Salama Panona s paprom ili paprikom · 1 kg | SPAR | 16,99 € | 21,99 € | −22% | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Salama Panona · 1 kg | SPAR | 16,99 € | 21,69 € | −22% | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Primorska salama Pivac · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 24,99 € | −20% | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Salama Napoli Rovagnati · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Zimska salama · 100 g | Kaufland | 2,25 € | 22,50 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Zimska salama Gavrilović · 1 kg | SPAR | 22,99 € | 22,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Zimska salama naresci · 80 g | Ribola | 2,09 € | 2,79 € | −25% | 26,12 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Salama narezak · 100 - 125 g | Plodine | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Poli Pileća salama | Studenac | 1,79 € | 2,19 € | −18% | do 06. 10. 2026. | |
| Perutnina Ptuj Salama pureća | Boso | 1,95 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Cekin Salama s paprikom | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Cekin Sendvič salama | Studenac | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Profina Zimska salama | Studenac | 9,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Jeli, Gavrilović Sandwich salama | Tommy | 10,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Dobro Slavonska salama | Tommy | 12,39 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pik Vrbovec Salama Panona | Studenac | 16,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Pik Vrbovec ČAJNA KOBASICA, KULEN, ZIMSKA SALAMA · narezana 100g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Poli Perutnina Ptuj Pileća posebna salama classic ili light · 500 g | Tommy | 3,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Campofrio Salama Chopped Pork · 1 kg | Tommy | 7,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Podravka Bečka salama · 1 kg | Trgovina Krk | 8,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIK SENDVIĆ SALAMA · 1 kg | Trgovina Krk | 12,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Zimska salama · 1 kg | Tommy | 21,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DOBRO Slovonska salama · 100 g | Kaufland | 1,24 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Poli Pileća salama · 220 g | Studenac | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Šendvić salama sa sirom · 500 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Šendvič salama · 500 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Salama Poliko XXL · 1200 g | NTL | 3,15 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOBRO Salama razne vrste · 250 g | Kaufland | 3,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Profina ZIMSKA SALAMA · 1 kg | Studenac | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jeli Salama Sandwich* · 1 kg | NTL | 11,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Šendvič salama PIK Vrbovec · 1 kg | SPAR | 16,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Panona salama · 1 kg | Ribola | 16,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec SALAMA PANONA · 1 kg | Studenac | 16,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Zimska salama · 1 kg | Ribola | 21,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Primorska salama · 200 g | Lidl | 3,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PERUTNINA Poli salama polutrajni proizvod odabrane vrste · 500 g | Plodine | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Zimska salama · 250 g | Plodine | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PIK VRBOVEC Čajna, Kulen ili Zimska salama trajni proizvod · 330 g | Plodine | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PIK Šendvič salama · 100 g | Kaufland | 1,19 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOBRO Salama zimska ili čajna · 100 g | Kaufland | 1,24 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOBRO Slavonska salama · 100 g | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOBRO Slavonska salama, trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dobro Salama slavonska, Kulen ravni, Kobasica čajna, Kobasica zimska narezak · 80 g | NTL | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin, Vindon Posebna pileća kobasica, pureća parizer salama posebna, pureća kobasica · 500 g | Studenac | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Poli Pileća salama · 150 g | Studenac | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIK Zimska salama, čajna, kulen kobasica narezak, PIK · 100 g | Konzum | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.