Poli na akciji
Proizvodi marke Poli su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Ribola, Lidl, Studenac, Plodine i Kaufland. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: POLI Hrenovka pileća (330 g) u Ribola za 1,99 €, odnosno 6,03 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Ribola | POLI Hrenovka pileća · 330 g | 1,99 € | 6,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | POLI Pašteta · 95 g | 0,99 € | 10,42 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Studenac | Poli Pileća salama | 1,79 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | POLI Hrenovke · 290 - 330 g | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Kaufland | POLI Pileće hrenovke u isnatom tijestu · 540 g ili 660 g | 4,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| POLI Hrenovka pileća · 330 g | Ribola | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 6,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| POLI Pašteta · 95 g | Lidl | 0,99 € | 10,42 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| POLI Pileca pašteta · 95 g | Ribola | 1,09 € | 11,47 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Poli Pileća salama | Studenac | 1,79 € | 2,19 € | −18% | do 06. 10. 2026. | |
| POLI Hrenovke · 290 - 330 g | Plodine | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| POLI Pileće hrenovke u isnatom tijestu · 540 g ili 660 g | Kaufland | 4,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Poli Perutnina Ptuj Pileća posebna salama classic ili light · 500 g | Tommy | 3,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Poli Pileća salama · 220 g | Studenac | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Poli Pileća posebna kobasica · 1 kg | Tommy | 5,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Poli Kids | Kaufland | 0,75 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| POLI Pašteta classic, kids ili gourmet · 95 g | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Poli Pileća salama · 150 g | Studenac | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Poli Kobasica pileca posebna · 500 g | NTL | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| POLI Pileca kobasica · 500 g | Ribola | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Poli Pileća salama · 1 kg | Studenac | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| POLI Salama · 220 g | Plodine | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| POLI Pileca salama · 500 g | Studenac | 3,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.