Pašteta na akciji
Pašteta je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: NTL, Plodine, Lidl, Kaufland, Ribola, Metro, Studenac, SPAR, Boso i Tommy. Ukupno 20 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Gala Pašteta (100 g) u NTL za 0,79 €, odnosno 7,90 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Gala Pašteta · 100 g | 0,79 € | 7,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | GAVRILOVIĆ Pašteta čajna ili jetrena · 4x100 g | 3,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | POLI Pašteta · 95 g | 0,99 € | 10,42 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | GAVRILOVIĆ Pašteta piletno, teletno, čajno ili pikant · 100 g | 1,09 € | 10,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | POLI Pileca pašteta · 95 g | 1,09 € | 11,47 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | Pašteta više je uvijek više · čajna, jetrena, 5x50 g | 3,25 € | 13,00 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna · 95 g | 1,29 € | 13,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Argeta Pašteta tuna Argeta razne vrste · 95 g | 1,69 € | 17,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Gavrilović Pašteta Gavrilović Čajna, jetrena · 50 g | 1,05 € | 21,00 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Tommy | Piketa, Podravka Pašteta | 0,79 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gala Pašteta · 100 g | NTL | 0,79 € | 7,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Pašteta čajna ili jetrena · 4x100 g | Plodine | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| POLI Pašteta · 95 g | Lidl | 0,99 € | 10,42 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Pašteta piletno, teletno, čajno ili pikant · 100 g | Kaufland | 1,09 € | 10,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| POLI Pileca pašteta · 95 g | Ribola | 1,09 € | 11,47 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pašteta više je uvijek više · čajna, jetrena, 5x50 g uz karticu | Metro | 3,25 € | −16% | 13,00 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| NIXE Pašteta od tune · 95 g | Lidl | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 13,58 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 13,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Argeta Pašteta tuna Argeta razne vrste · 95 g | SPAR | 1,69 € | 17,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Pašteta Gavrilović · 50 g | SPAR | 0,89 € | 1,09 € | −18% | 17,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Argeta Pašteta tuna · 95 g | NTL | 1,89 € | 19,89 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Pašteta Gavrilović Čajna, jetrena · 50 g | Boso | 1,05 € | 21,00 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Piketa, Podravka Pašteta | Tommy | 0,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Gala Pašteta | NTL | 0,79 € | 1,09 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| ToJeTo Pašteta tuna | Boso | 1,10 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Paštete | Boso | 1,15 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Eva, Podravka Pašteta od tune | Tommy | 1,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Argeta Pašteta | Studenac | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Argeta Pašteta tuna | NTL | 1,89 € | 2,29 € | −17% | do 06. 10. 2026. | |
| Gavrilović Pašteta | Tommy | 2,29 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| RIOBA Pašteta · 30 g | Metro | 0,20 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARO Pašteta · 50 g | Metro | 0,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARO Pašteta · 100 g | Metro | 0,51 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Asscomerce Pašteta · 100 g | Trgovina Krk | 0,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta razne vrste · 100 g | Tommy | 0,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta Kokošja Classic, Pileća Classic, Pileća Roasted · 100g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · 50 g | Metro | 1,05 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PODRAVKA Pašteta kokošja · 135 g | Trgovina Krk | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta tuna · 95 g | Metro | 1,81 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta tune · 95 g | Trgovina Krk | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Čajna, Jetrena pašteta XXL · 5x50g | Vrutak | 3,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · 30 g | Ribola | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ČAJNA Pašteta Sljeme · 100g | Konzum | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta pileća classic, kokošja classic · 100 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta kokošja jerena, čajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Argeta PAŠTETA kokošja jetrena, čajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta odabrane vrste · 95 g | Konzum | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · 100 g | Lidl | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Tuna pašteta · 100 g | Lidl | 1,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta tuna · 100 g | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta · 100 g | Plodine | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta Gavrilović · 100 g | Boso | 1,15 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta · 95 g | Tommy | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta · 100 g | Tommy | 1,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta čajna ili jetrena · 150 g | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gala Pašteta · 4 x 100 g | Boso | 2,00 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| GUSTI Pašteta · 75 g | Plodine | 0,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GUSTI Pašteta čajna, jetrena ili kokošja · 75 g | Plodine | 0,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Gavrilović Pašteta · 30 g | Studenac | 0,66 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PODRAVKA Paštete · 95 g | Plodine | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.