Argeta na akciji
Proizvodi marke Argeta su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Studenac, SPAR i NTL. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna (95 g) u Studenac za 1,29 €, odnosno 13,58 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Studenac | Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna · 95 g | 1,29 € | 13,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Argeta Pašteta tuna Argeta razne vrste · 95 g | 1,69 € | 17,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Argeta Pašteta tuna · 95 g | 1,89 € | 19,89 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Argeta Pašteta kokošja, jerena, tajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 1,49 € | −13% | 13,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Argeta Pašteta tuna Argeta razne vrste · 95 g | SPAR | 1,69 € | 17,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Argeta Pašteta tuna · 95 g | NTL | 1,89 € | 19,89 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Argeta Pašteta | Studenac | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Argeta Pašteta tuna | NTL | 1,89 € | 2,29 € | −17% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Argeta Povrtni namaz razne vrste · 95 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta tuna · 95 g | Metro | 1,81 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta tune · 95 g | Trgovina Krk | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta kokošja jerena, čajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Argeta PAŠTETA kokošja jetrena, čajna · 95 g | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta odabrane vrste · 95 g | Konzum | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ARGETA Salata odabrane vrste · 160 g | Ribola | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta · 95 g | Tommy | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta tuna, tuna siciljana · 95 g | Studenac | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta tuna razne vrste · 95 g | Kaufland | 1,69 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta od tune · 3 x 95 g | Lidl | 4,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Argeta Pašteta Argeta kokošja · 95 g | SPAR | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ARGETA Povrtni namaz odabrane vrste · 95g | Konzum | 1,39 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta Kokošja, Junior · 95 g | Trgovina Krk | 1,45 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta od tune · 95 g | Plodine | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ARGETA Pašteta od tune · 95 g, 1 kg = 17,79 € | Ribola | 1,69 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.