Tuna na akciji
Tuna je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Lidl, Kaufland, Konzum, Metro, Ribola, NTL, Plodine, Tommy, Studenac, Boso i SPAR. Ukupno 21 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: NIXE Fileti tune u suncokretovom ulju (4x185 g) u Lidl za 4,77 €, odnosno 6,45 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | NIXE Fileti tune u suncokretovom ulju · 4x185 g | 4,77 € | 6,45 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | RIO MARE Komadići tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku · 160 g | 1,75 € | 10,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | FILET TUNE rinfuza · 1 kg | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | TUNA FILET odmrznuti u vakuum pakiranju · 1 kg | 15,99 € | 15,99 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Ribola | RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3 x 80 g | 4,49 € | 18,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | MEDUZA Tuna odrezak · 200 g | 4,99 € | 24,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Rio Mare Tuna | 1,75 € | do 07. 10. 2026. | |
| Studenac | Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |
| Boso | Mare Aperto Tuna pasta · 160 g | 1,90 € | do 07. 10. 2026. | |
| SPAR | Franz Josef Kaiser Tuna Franz Josef Kaiser · 4x80 g | 3,89 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NIXE Fileti tune u suncokretovom ulju · 4x185 g uz količinu | Lidl | 4,77 € | 6,45 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| NIXE Tuna u suncokretovom ulju · 185 g | Lidl | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 8,59 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NIXE Tuna komadići u suncokretovom ulju · 112 g | Lidl | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 8,84 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| RIO MARE Komadići tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku · 160 g | Kaufland | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 10,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FILET TUNE rinfuza · 1 kg | Konzum | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| TUNA FILET odmrznuti u vakuum pakiranju · 1 kg uz karticu | Metro | 15,99 € | 17,11 € | −7% | 15,99 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 4x80 g uz karticu | Metro | 5,85 € | −10% | 18,28 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3 x 80 g | Ribola | 4,49 € | −25% | 18,71 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | NTL | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MEDUZA Tuna odrezak · 200 g | Plodine | 4,99 € | 24,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Rio Mare Tuna uz karticu | Tommy | 1,75 € | do 07. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · 160 g | Plodine | 1,75 € | 3,89 € | −55% | do 06. 10. 2026. | |
| Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa | Studenac | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Mare Aperto Tuna pasta · 160 g | Boso | 1,90 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Rio Mare Tuna komadi | Studenac | 1,99 € | 4,39 € | −54% | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 | NTL | 3,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Franz Josef Kaiser Tuna Franz Josef Kaiser · 4x80 g | SPAR | 3,89 € | 6,49 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| Eva Tuna u biljnom ulju · 3x160g | Konzum | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Eva Tuna | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju, ocijeđene mase 312 g · 6x 80 g | Plodine | 7,29 € | 9,99 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| BLUEFIN TUNA SAKU · 200 g uz karticu | Metro | 11,99 € | 12,91 € | −7% | do 15. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | -30% POPUSTA EVA TUNA KONZERVE* | Kaufland | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| KOMADI TUNE U SUNCOKRETOVOM ULJU, KOMADI TUNE NATURALE Rio Mare · 160g | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 170 g | Metro | 2,71 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 160 g | Metro | 2,91 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 150 g | Metro | 2,93 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 160 g | Metro | 3,15 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Rio mare Tuna · 4 x 80 g | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Tuna steak · 1 kg | Metro | 24,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FRANZ JOSEF KAISER Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa · 120 g | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare TUNA KOMADI u vlastitom soku · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mare Tuna komadi u suncokretovom ulju 3/1 · 156 g | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| EVA Tuna fileti u biljnom ulju · 100 g | Ribola | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3x52 g | Konzum | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO mare Tuna Rio Mare | SPAR | 5,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Filet tune, rinfuza · 1 kg | Konzum | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NIXE Tuna komaćići u suncokretovom ulju · 112 g | Lidl | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| NIXE Tuna steak u vlastitom soku · 150 g | Lidl | 1,89 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| FISHCULTURA Tuna filet · 200 g | Lidl | 4,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| BARBA Tuna komadi u biljnom ulju · 160 g | Plodine | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BARBA Tuna u suncokretovom ulju · 6x80 g | Plodine | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| T! Tuna komadi u biljnom ulju · 2 x 80 g | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna u maslinovom ulju · 2x80 g | Tommy | 2,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| EVA Tuna komadići u biljnom ulju · 160 g | Ribola | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mare Tuna komadi u ulju · 130 g | NTL | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna komadi, odabrane vrste · 112g, 120g | Konzum | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna · 160 g | Plodine | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale *očedjene mase 120 g · 160 g | Plodine | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna · 160 g | SPAR | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| File tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku · 3x80 g | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna u maslinovom ulju · 2x52 g | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.