Rio Mare na akciji
Proizvodi marke Rio Mare su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Kaufland, SPAR, Metro, Ribola, NTL, Tommy, Plodine i Studenac. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: RIO MARE Komadići tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku (160 g) u Kaufland za 1,75 €, odnosno 10,94 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | RIO MARE Komadići tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku · 160 g | 1,75 € | 10,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Rio Mare Tuna salata Rio Mare razne vrste · 2x160 g | 4,25 € | 13,28 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 4x80 g | 5,85 € | 18,28 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3 x 80 g | 4,49 € | 18,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Rio Mare Tuna | 1,75 € | do 07. 10. 2026. | |
| Plodine | RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · 160 g | 1,75 € | do 06. 10. 2026. | |
| Studenac | Rio Mare Tuna komadi | 1,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RIO MARE Komadići tune u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku · 160 g | Kaufland | 1,75 € | 3,89 € | −55% | 10,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Rio Mare Tuna salata Rio Mare razne vrste · 2x160 g | SPAR | 4,25 € | 8,59 € | −50% | 13,28 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| RIO MARE Tuna salata Insalatissime odabrane vrste · 2x160 g | Kaufland | 4,25 € | 13,29 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 4x80 g uz karticu | Metro | 5,85 € | −10% | 18,28 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3 x 80 g | Ribola | 4,49 € | −25% | 18,71 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | NTL | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Rio Mare Tuna uz karticu | Tommy | 1,75 € | do 07. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · 160 g | Plodine | 1,75 € | 3,89 € | −55% | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna komadi | Studenac | 1,99 € | 4,39 € | −54% | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna salata uz karticu | Studenac | 2,19 € | 4,69 € | −53% | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 | NTL | 3,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju, ocijeđene mase 312 g · 6x 80 g | Plodine | 7,29 € | 9,99 € | −27% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Rio mare Tuna · 4 x 80 g | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare TUNA KOMADI u vlastitom soku · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO MARE Skuša sa žara odabrane vrste · 120 g | Kaufland | 2,17 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna salata kukuruz, mexico · 160 g | Studenac | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3x52 g | Konzum | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO mare Tuna Rio Mare | SPAR | 5,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna u maslinovom ulju · 2x80 g | Tommy | 2,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Rio Mare Pašteta u tubi razne vrste · 100 g | Kaufland | 1,61 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna komadi, odabrane vrste · 112g, 120g | Konzum | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna · 160 g | Plodine | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale *očedjene mase 120 g · 160 g | Plodine | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna · 160 g | SPAR | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Pašteta u tubi · 100 g | Plodine | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Insalatissime Salata od tune razne vrste · 160 g | Kaufland | 2,14 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rio Mare Insalatissime odabrane vrste · 160g | Konzum | 2,15 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna u maslinovom ulju · 2x52 g | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna · 4x 80 g | Plodine | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 12 x 80 g | Lidl | 13,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Rio mare Tuna salata · 160 g | Tommy | 2,15 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju ili s ljutom paprikom · 3x80 g | Kaufland | 3,53 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna salata odabrane vrste · 2x 160 g | Plodine | 4,25 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju 3x 80 g + 80 g gratis | Plodine | 4,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| RIO MARE Insalatissime odabrane vrste · 2x160g | Konzum | 4,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna · 3x 80 g + 80 g gratis | Plodine | 4,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Rio mare TUNA u maslinovom ulju · 3x52g, 156 g | Studenac | 4,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna salata · 3 x 160 g | SPAR | 6,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.