Šunka na akciji
Šunka je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Lidl, Metro, Kaufland, Ribola, Plodine, SPAR, Konzum, Tommy, NTL i Studenac. Ukupno 61 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PIKOK Dimljena šunka (6 kg) u Lidl za 5,39 €, odnosno 0,90 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | PIKOK Dimljena šunka · 6 kg | 5,39 € | 0,90 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | CELJSKE MESNINE ŠUNKA ZA PIZZU · cca 3,8 kg | 4,71 € | 1,24 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Kaufland | JAMI Pizzete margherita ili šunka sir · 660 g | 3,29 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | PIK Šunka za pizzu · 1 kg | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Croissant sa šunkom i sirom · 95 g | 0,59 € | 6,21 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Podravje Alpska kobasica ili šunka u ovitku jeli · 1 kg | 7,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Šunka u ovitku PIK · 1 kg | 8,59 € | 8,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Fiorucci Šunka dimljena · 1 kg | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Podravka Šunka u ovitku · 350 g | 3,35 € | 9,57 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Pik Vrbovec Šunka u ovitku · 125 g | 1,99 € | 15,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PIKOK Dimljena šunka · 6 kg | Lidl | 5,39 € | 0,90 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| CELJSKE MESNINE ŠUNKA ZA PIZZU · cca 3,8 kg uz karticu | Metro | 4,71 € | −12% | 1,24 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Lisnato šunka-sir · 89 g | Lidl | 0,35 € | 0,55 € | −36% | 3,93 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Rolana šunka bez kože · 1,5 kg | Lidl | 6,99 € | 4,66 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| JAMI Pizzete margherita ili šunka sir · 660 g | Kaufland | 3,29 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SLJEME ŠUNKA ZA PIZZU · 5300 g uz karticu | Metro | 26,50 € | −13% | 5,00 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Domaća pečena šunka · 1,2 kg | Lidl | 6,79 € | 5,66 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| PIKOK Kuhana šunka Narezak · 200 g | Lidl | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 5,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PIK Šunka za pizzu · 1 kg | Ribola | 5,99 € | 7,69 € | −22% | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Croissant sa šunkom i sirom · 95 g | Plodine | 0,59 € | 0,89 € | −34% | 6,21 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GUŠTI Pečena šunka · 100 g | Plodine | 0,69 € | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SLJEME Šunka u ovitku · 100 g | Kaufland | 0,73 € | 7,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka u ovitku · 100 g | Plodine | 0,79 € | 7,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Podravje Alpska kobasica ili šunka u ovitku jeli · 1 kg uz karticu | SPAR | 7,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kuhana šunka · 1 kg | SPAR | 8,49 € | 8,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Šunka u ovitku PIK · 1 kg | Konzum | 8,59 € | 8,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Fiorucci Šunka dimljena · 1 kg | Tommy | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| PIKOK PURE Kuhana šunka · 100 g uz karticu | Lidl | 0,95 € | 1,39 € | −31% | 9,50 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Podravka Šunka u ovitku · 350 g | NTL | 3,35 € | 9,57 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileća šunka Deluxe · 100 g | Kaufland | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Šunka u ovitku, kuhana · PIK, 350g | Konzum | 3,49 € | 4,49 € | −25% | 9,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CEKIN Deluxe šunka pileća, Vindija · 1 kg | Konzum | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Del uxe pileća šunka · 1 kg | Ribola | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kuhana šunka u vlastitom soku PIK Y-bovec · 1 kg | SPAR | 9,99 € | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK Vrbovec Šunka u ovitku sljeme · 1 kg | SPAR | 10,49 € | 10,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka narezak · 150 g uz karticu | Metro | 1,65 € | 11,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| PIK VRBOVEC Fina šunka · 100 g | Plodine | 1,18 € | 11,80 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Šunka narezak pikant · 150 g uz karticu | Metro | 1,86 € | 12,40 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| VINDON Šunka Delikates od purećih prsa · 100 g | Kaufland | 1,29 € | 1,59 € | −18% | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIK Vrbovec Šunka fina · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Šunka fina · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Dimljena kuhana šunka · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDON Royal pureća šunka · 100 g | Plodine | 1,39 € | 13,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pečena šunka · 1 kg | SPAR | 13,99 € | 17,99 € | −22% | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DULANO Seljačka šunka Dimijena Narezak · 80 g | Lidl | 1,19 € | 1,79 € | −33% | 14,88 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SAN MICHELE Suha šunka · 100 g | Plodine | 1,59 € | 15,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AVE Šunka panonija ili rustika · 100 g uz karticu | SPAR | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 15,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pik Vrbovec Šunka u ovitku · 125 g | Studenac | 1,99 € | 2,39 € | −17% | 15,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pik ŠUNKA FINA narezak · 300g | Konzum | 4,99 € | 16,63 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Kuhana šunka ili stancija narezak XXL · 300 g uz karticu | SPAR | 4,99 € | 7,49 € | −33% | 16,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Domaća dimljena šunka · 1 kg | SPAR | 16,99 € | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Šunka seljačka · 300 g | SPAR | 5,29 € | 17,63 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDON PUREĆA DELUXE ŠUNKA narezak · 500 g uz karticu | Metro | 9,00 € | 18,00 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Pik Šunka pureća classic · 100 g | NTL | 1,89 € | 18,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pik Šunka pureća dimljena · 100 g | NTL | 1,89 € | 18,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK Pureća dimljena šunka naresci · 100 g | Ribola | 2,09 € | 2,79 € | −25% | 20,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gavrilović Šunka narezak | Studenac | 1,69 € | 2,39 € | −29% | do 06. 10. 2026. | |
| Pik Šunka pureća classic | NTL | 1,89 € | 2,49 € | −24% | do 06. 10. 2026. | |
| Pik Šunka pureća dimljena | NTL | 1,89 € | 2,79 € | −32% | do 06. 10. 2026. | |
| Gavrilović Pureća šunka stancia | Studenac | 1,89 € | 2,49 € | −24% | do 06. 10. 2026. | |
| Vindon, Vindija Deluxe pureća šunka | Tommy | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pik Vrbovec Šunka u ovitku narezak | Studenac | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Pik Šunka | Tommy | 2,49 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Bokun gušta Šunka u ovitku | Tommy | 2,79 € | 3,99 € | −30% | do 07. 10. 2026. | |
| Podravka Šunka u ovitku | NTL | 3,35 € | 5,19 € | −35% | do 06. 10. 2026. | |
| T! Šunka za pizzu | Tommy | 3,49 € | 3,99 € | −13% | do 07. 10. 2026. | |
| Gavrilović Šunka u ovitku | Studenac | 8,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Aequilibrium, AIA Šunka pureća/pileća | Tommy | 8,89 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pik Šunka Fina uz karticu | Tommy | 11,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Šunka Wein Schwarzwald · cca 2,5kg, 1kg | Konzum | 11,99 € | 16,49 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| Vindon Pureća šunka Deluxe | Studenac | 14,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Podravka Šunka u ovitku III Tirolska kobasica · 100 g | Tommy | 1,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zdenka Sir Classic, Special, Čardaš, Light, Šunka · 140g | Vrutak | 1,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kuhana Šunka · 100g | Vrutak | 1,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Perutnina Ptuj Pureća šunka III pureća prsa dimljena slim & fit · 100 g | Tommy | 1,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec KUHANA ŠUNKA · narezak 125g | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pureća deluxe šunka Cekin · 100g | Vrutak | 2,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pureća deluxe šunka Cekin Istarska Dalmatinka Slavonka · 100g | Vrutak | 2,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AIA Cordon bleu panirani odrezak od pilećeg i purećeg mesa punjen šunkom i sirom · 980 g | Metro | 4,40 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Šunka u ovitku · 1 kg | Tommy | 7,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ ŠUNKA U OVITKU · 1 kg | Trgovina Krk | 8,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Šunka kuhana narezak · 500 g | Metro | 8,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kuhana šunka u ovitku Medven | Vrutak | 8,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kuhana Šunka · 5000g | Vrutak | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec ŠUNKA U OVITKU | Vrutak | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pureća Šunka | Vrutak | 9,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Šunka Delikates · 1 kg | Tommy | 10,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIK Vrbovec šunka fina · 4,8 kg | Metro | 12,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pureća šunka Stanclja · 1 kg | Tommy | 13,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIVAC Dalmatinska suha šunka bez kosti i kože · 3 kg | Metro | 19,38 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Zimska šunka · 1 kg | Tommy | 21,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PISINIUM ISTARSKA SUHA ŠUNKA · 1 kg | Trgovina Krk | 23,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Kuhana šunka · 5 kg | Metro | 59,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Šunka u ovitku · 100 g | Kaufland | 0,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Craft Klipić sa šunkom i sirom · 80 g | Kaufland | 0,83 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pureća šunka · 100 g | Kaufland | 1,08 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Šunka fina, pečena ili vakumirana · 100 g | Kaufland | 1,18 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WEIN Švarcvaldska šunka · 100 g | Kaufland | 1,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Šunka narezak · 150 g | Ribola | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Gavrilović Šunka narezak · 150 g | Studenac | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Gavrilović Pureća šunka stancija · 100 g | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Kobasice akcija
- Sir akcija
- Perutnina akcija
- Pivac akcija
- Slanina akcija
- Pizza akcija
- Mortadela akcija
- Kraš akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.