Mortadela na akciji
Mortadela je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: SPAR, Tommy, Kaufland, Ribola i Studenac. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Gavrilović Mortadela San Giorgio classic ili s maslinama (1 kg) u SPAR za 8,49 €, odnosno 8,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Gavrilović Mortadela San Giorgio classic ili s maslinama · 1 kg | 8,49 € | 8,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Fiorucci Mortadela · 1 kg | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Kaufland | FELSINEO Mortadela Bologna s pistacijom · 100 g | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | PIK Mortadela narezak · 150 g | 2,29 € | 15,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Pik Vrbovec Mortadela | 7,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gavrilović Mortadela San Giorgio classic ili s maslinama · 1 kg | SPAR | 8,49 € | 8,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Fiorucci Mortadela · 1 kg | Tommy | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| FELSINEO Mortadela Bologna s pistacijom · 100 g | Kaufland | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK Mortadela narezak · 150 g | Ribola | 2,29 € | 2,89 € | −20% | 15,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pik Vrbovec Mortadela | Studenac | 7,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Pik Mortadela s maslinama · 1 kg | Tommy | 7,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MONTORSI Mortadela Olimpia razne vrste · 100 g | Kaufland | 0,84 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS MORTADELA s maslinama, narezak · 150g | Konzum | 1,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK MORTADELA ILJENIK ŠUNKA NAREZAK PIK · 300 g | SPAR | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mortadela original, s maslinama, PIK · 1kg | Konzum | 7,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Mortadela · 1 kg | Ribola | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec MORTADELA · 1 kg | Studenac | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Mortadela · 150 g | Tommy | 2,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| San Giorgio, Gavrilović Mortadela · 1 kg | Tommy | 7,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| PIK VRBOVEC Mortadela · 100 g | Plodine | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIK VRBOVEC Mortadela original ili s maslinama, polutrajni proizvod · 100 g | Plodine | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS MORTADELA original · 1 kg | Konzum | 6,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Mortadela s maslinama · 1 kg | Studenac | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ San Giorgio Mortadela · 1 kg | Ribola | 8,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DESPAR Mortadela s pistacijom · 1 kg | SPAR | 8,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DULANO SELECTION Mortadela Bologna · 150 g | Lidl | 1,55 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIK Mortadela Classic ili s maslinama · 100 g | Kaufland | 0,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Mortadela · 150 g | Studenac | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Mortadela original, s maslinama · 1 kg | Konzum | 7,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ San Giorgio Mortadela s maslinama · 1 kg | Ribola | 8,29 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Gavrilović Mortadela San Giorgio · 1 kg | Studenac | 8,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NEGRONI Mortadela Bologna · 1 kg | Metro | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.