Pileći file na akciji
Pileći file je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Plodine, Kaufland, Konzum, SPAR, NTL i Studenac. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Svježi pileći file na pultu mesnice (1 kg) u Plodine za 4,99 €, odnosno 4,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | Svježi pileći file na pultu mesnice · 1 kg | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Pileći file od prsa · 1 kg | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Cekin Pileća prsa bez kože, obiteljsko pakiranje · 1kg | 6,49 € | 6,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Perutnina Pileći file · 500 g | 4,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Pileći file mini sa sjemenkama sezama | 1,60 € | do 06. 10. 2026. | |
| Studenac | Cekin Pileći file prsiju | 5,69 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Svježi pileći file na pultu mesnice · 1 kg | Plodine | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi pileći file na puhtu mesnice · 1 kg | Plodine | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pileći file od prsa · 1 kg | Kaufland | 4,99 € | 8,89 € | −44% | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cekin Pileća prsa bez kože, obiteljsko pakiranje · 1kg | Konzum | 6,49 € | 6,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Ptuj-Pipo File pileće zabataka · 500g | Konzum | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 7,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CEKIN Pileći file zabatka · 500 g | Plodine | 3,99 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći file · 500g | Konzum | 4,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Pileći file · 500 g | SPAR | 4,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći mini file, odresci pilećeg filea od prsa · Vindija, 400g | Konzum | 5,29 € | 13,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pileći file mini sa sjemenkama sezama | NTL | 1,60 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cekin Pileći file prsiju | Studenac | 5,69 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Cekin, Vindija Mini file od pilećih prsa · 400 g | Tommy | 5,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PILEĆA PRSA Slim & Fit Perutnina | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pileći file panirani · 100 g | NTL | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći file zabatak · 500 g | SPAR | 3,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Pileći file zabatka · 500 g | Ribola | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileća prsa s kožom i kostima · 1 kg | Kaufland | 4,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS Pileća prsa bez kože, s kostima, na podlosku · 1 kg | Konzum | 4,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileći file · 1 kg | Konzum | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file · 500 g | SPAR | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file prsiju podlošak, svježe · 500 g | Studenac | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file prsiju podlošćak, svježe · 500 g | Studenac | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file prsiju · 500 g | Studenac | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Gavrilović Pileća prsa jeli · 1 kg | SPAR | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Svježi pileći file · 1 kg | Lidl | 4,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PERUTNINA Ptuj pileći file · map pakiranje cca 2,1 kg | Metro | 5,69 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| CEKIN Pileća prsa bez kože · 1 kg | Plodine | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file za tka Vindija · 500g | Konzum | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AiA Pileći mini file, odresci pileći filea · 400g | Konzum | 4,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file mini · 400g | Konzum | 5,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileći file · 400 g | Studenac | 5,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pileći file · 1 kg | SPAR | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pileći file od prsa · 1 kg | Kaufland | 5,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEKIN Pileći file · 500 g | Plodine | 5,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileća prsa bez kože · 1 kg | SPAR | 6,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Pileća prsa bez kože · 1 kg | Ribola | 6,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS PILEĆI FILE · 1kg | Konzum | 7,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pileća prsa jeli · 1 kg | SPAR | 9,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERUTNINA PTUJ Pileća prsa · 250 g | Lidl | 2,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Svježa pileća prsa · cca 500 g | Lidl | 4,69 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Svježi file pilećih prsa · cca 800 g | Lidl | 5,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.