Pileći batak na akciji
Pileći batak je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Konzum, Plodine, Kaufland, Ribola, SPAR, Metro, Lidl i Studenac. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Pileći batak, zabatak rinfuza (1kg) u Konzum za 2,49 €, odnosno 2,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Pileći batak, zabatak rinfuza · 1kg | 2,49 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | PILE Svježi pileći batak ili zabatak · 1 kg | 2,59 € | 2,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | CEKIN Pileći batak na podlosku · 1 kg | 3,79 € | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | Cekin Čekin pileći batak i zabatak · 1 kg | 4,79 € | 4,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Pileći batak zabatak · 1 kg | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | PAČJI BATAK ZABATAK · 500 g | 12,44 € | 24,88 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | Svježi pileći batak ili zabatak · cca 450 g - 550 g | 2,49 € | do 04. 10. 2026. | |
| Studenac | Cekin Pileći batak i zabatak | 4,79 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pileći batak, zabatak rinfuza · 1kg | Konzum | 2,49 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PILE Svježi pileći batak ili zabatak · 1 kg | Plodine | 2,59 € | 2,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći batak na podlosku · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 4,59 € | −17% | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pileći zabatak na podlosku · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AIA Pureći batak sa zabatkom · 1 kg | Plodine | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Otkošteni pileći batak i zabatak · 1 kg | Kaufland | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći batak, zabatak, krila · 500g | Konzum | 2,19 € | 4,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Cekin Čekin pileći batak i zabatak · 1 kg | Ribola | 4,79 € | 6,59 € | −27% | 4,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Perutnina Ptuj-Pipo File pileće zabataka · 500g | Konzum | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 7,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pileći batak zabatak · 1 kg | SPAR | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PANIRANI PILEĆI BATAK · 1 kg | Konzum | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PAČJI BATAK ZABATAK · 500 g uz karticu | Metro | 12,44 € | 24,88 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Svježi pileći batak ili zabatak · cca 450 g - 550 g | Lidl | 2,49 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Cekin Pileći batak i zabatak | Studenac | 4,79 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Vindon, Vindija Pureći batak · 1 kg | Tommy | 3,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K PLUS Pileći batak, zabatak i dio leđa na podlosku · 1 kg | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći batak · 500 g | SPAR | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći zabatak · 500 g | SPAR | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileći zabatak ili batak · 1 kg | Kaufland | 2,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ČEKIN Pileći zabatak obiteljsko pakiranje · 1 kg | Konzum | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Panivia Marinirani pileći batak zabatak · 400 g | SPAR | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći file zabatak · 500 g | SPAR | 3,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Zabatak pileći podložak · 1 kg | NTL | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Pileći batak i zabatak · 1 kg | Studenac | 4,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CEKIN Gavelino Pileći batak sa zabatkom okotčeni s kožom · 1 kg | Kaufland | 4,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| METRO CHEF Pileći batak zabatak bez kosti · vakuum pakiranje cca 2,5 kg | Metro | 4,19 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PILE Ći batak i zabatak | Plodine | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| CEKIN Pileći batak sa zabatkom i dijelom leđa · 1 kg | Plodine | 3,05 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Domaći svježi pileći otkošteni batak i zabatak · 1 kg | Plodine | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| CEKIN Pileći zabatak svježi na podlošku · 1 kg | Plodine | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći batak, zabatak, krila · 500g | Konzum | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS PILEĆI ZABATAK · 1kg | Konzum | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileći batak obiteljsko pakiranje · 1kg | Konzum | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ČEKIN Pileći batak · 1 kg | Plodine | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEKIN Pileći batak svježi, na podlošku, cca 450 g · 1 kg | Plodine | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEKIN Pileći batak na podlošku · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureći batak · 1 kg | Plodine | 3,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureći batak svježe · 1 kg | Plodine | 3,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Otkošteni pileći batak i zabatak · 1 kg | Kaufland | 3,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AIA Pureći batak i zabatak · cca 2,2 kg | Kaufland | 3,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Pileći batak · 1 kg | Ribola | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileći batak s kosti, podlozak · 1 kg | Studenac | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Svježi pileći batak ili zabatak · cca 500 g | Lidl | 2,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| METRO CHEF Pileći batak zabatak bez kosti · vakuum pakiranje cca 2,5 kg | Metro | 4,19 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.