Cvijeće na akciji
Cvijeće je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: NTL, SPAR, Pevex, Tommy, Kaufland, Konzum, Plodine i Lidl. Ukupno 60 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Felce Azzura Kupka crna orhideja, original (650 ml) u NTL za 2,59 €, odnosno 3,98 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Felce Azzura Kupka crna orhideja, original · 650 ml | 2,59 € | 3,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | LAGUNA FESTIGIA Muškat Ruža · 0,75 L | 12,99 € | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Pevex | Grana KRIZANTEMA | 0,99 € | do 20. 10. 2026. | |
| Tommy | Umjetno cvijeće · 1 kom | 1,29 € | do 11. 10. 2026. | |
| Kaufland | Mini ruža u tegli promjera 6 cm | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | Ciklama mix u tegli promjera 10cm | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | Krizantema Carnaval | 2,19 € | do 06. 10. 2026. | |
| Lidl | Rezano cvijeće | 2,99 € | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Felce Azzura Kupka crna orhideja, original · 650 ml | NTL | 2,59 € | 3,98 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| LAGUNA FESTIGIA Muškat Ruža · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 15,99 € | −18% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Grana KRIZANTEMA | Pevex | 0,99 € | 1,49 € | −34% | do 20. 10. 2026. | |
| Umjetno cvijeće · 1 kom | Tommy | 1,29 € | 1,99 € | −35% | do 11. 10. 2026. | |
| Mini ruža u tegli promjera 6 cm | Kaufland | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ciklama mix u tegli promjera 10cm | Konzum | 1,99 € | 2,49 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Aranžmani, buketi i grane od umjetnog cvijeća | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ruža u tegli promjera 12 cm | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket RUŽA | Pevex | 1,99 € | 3,04 € | −35% | do 20. 10. 2026. | |
| Grana ORHIDEJA | Pevex | 1,99 € | 2,91 € | −32% | do 20. 10. 2026. | |
| Krizantema Carnaval | Plodine | 2,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Umjetna ruža · 1 kom | Tommy | 2,29 € | 2,99 € | −23% | do 11. 10. 2026. | |
| Buket ruža · 50 cm uz karticu | Kaufland | 2,29 € | −13% | do 06. 10. 2026. | ||
| Krizantema mix | Plodine | 2,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ciklama | Plodine | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ruža Mix | Plodine | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Grana KRIZANTEMA | Pevex | 2,49 € | 3,49 € | −29% | do 20. 10. 2026. | |
| Krizantema Rainbow Mix | Plodine | 2,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Multiflora KRIZANTEMA u tegli | Pevex | 2,69 € | 3,19 € | −16% | do 20. 10. 2026. | |
| Krizantema Special Mix | Plodine | 2,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Rezano cvijeće | Lidl | 2,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Krizantema Basket mix | Plodine | 3,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cvijet ruža stapka · 10cm, kom | Konzum | 3,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket 7 ruža | Konzum | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket ruža · 40 cm | Kaufland | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket ruža mix · 40 cm | Kaufland | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket KRIZANTEMA | Pevex | 3,49 € | 4,79 € | −27% | do 20. 10. 2026. | |
| Krizantema Cosmo | Plodine | 3,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Krizantema Madiba Mix | Plodine | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket krizantema santini · 1 kom | SPAR | 3,99 € | −33% | do 06. 10. 2026. | ||
| Krizantema Rock&Roll, različite boje, Ø 14 cm · 1 kom | SPAR | 3,99 € | 4,99 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Krizantema Santini | Lidl | 3,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Buket RUŽA | Pevex | 3,99 € | 6,22 € | −36% | do 20. 10. 2026. | |
| Domaća krizantema | Plodine | 4,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Grangica krizantema krupna · kom | Konzum | 4,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket Pink | Konzum | 4,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Krizantema u ukrasnoj tegli, različite boje, Ø 14 cm · 1 kom | SPAR | 4,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket cvijeća | Lidl | 4,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Domaća krizantema | Plodine | 5,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket ruže umjetni · 10 ruža, pak | Konzum | 5,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lončanica ORHIDEJA · 1 grana | Pevex | 5,49 € | 6,99 € | −21% | do 20. 10. 2026. | |
| Buket RUŽA | Pevex | 5,49 € | 6,62 € | −17% | do 20. 10. 2026. | |
| Domaća krizantema | Plodine | 5,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket ruža · 1 kom | SPAR | 5,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Krizantema multiflora, različite boje, Ø 20 cm · 1 kom | SPAR | 5,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ruža u keramičkoj tegli 10,5 cm | Kaufland | 5,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lončanica ZAMIJA · Ø 12, 40 cm | Pevex | 5,99 € | 6,99 € | −14% | do 20. 10. 2026. | |
| Buket ruža · 60 cm | Kaufland | 7,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket krizantema umjetni cvijet, žuti, bijeli · 7 cvetova, kom | Konzum | 7,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buket krizantema spine · 1 kom | SPAR | 7,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Krizantema multiflora, različite boje, Ø 25 cm · 1 kom | SPAR | 7,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lončanica MADAGASKARSKI JASMIN · Ø 12, 55 cm | Pevex | 9,49 € | 11,99 € | −21% | do 20. 10. 2026. | |
| Cvjetni aranžman · 1 kom | Tommy | 9,99 € | 14,99 € | −33% | do 11. 10. 2026. | |
| Buket KRIZANTEMA RUŽA | Pevex | 9,99 € | 12,99 € | −23% | do 20. 10. 2026. | |
| Cvjetni aranžman | Plodine | 12,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cvjetni aranžman | Plodine | 19,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cvjetni aranžman · 1 kom | Tommy | 19,99 € | 29,99 € | −33% | do 11. 10. 2026. | |
| Cvjetni aranžman | Plodine | 26,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cvjetni aranžman | Plodine | 34,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cvjetni aranžman veliki | Plodine | 34,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BLOOM Aromatizirano rose vino malina i ruža · 0,75L | Vrutak | 5,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Krizantema Fancy&Fusio, Ø 12 cm, razne boje | SPAR | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Buket 7 ruža Harmony | Konzum | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Buket Grab and Go | Konzum | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Orhideja Phalaenopsis u tegli promjera 12 cm | Kaufland | 5,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Orhideja Phalaenopsis 2 grane, u keramičkoj tegli | Konzum | 6,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Orhideja Dendrobia u tegli promjera 12 cm | Kaufland | 6,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Aranžman umjetnog cvijeća ruža | SPAR | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Orhideja u keramičkoj tegli promjera 9 cm · komad | Kaufland | 12,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Buket mix 50 cm | Kaufland | 12,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Drniška ruža · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Buket mix 40 cm | Kaufland | 19,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ciklama | Lidl | 3,19 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PISINIUM Pršut Ruža trajni proizvod · 100 g | Plodine | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Ciklama mix | Plodine | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Krizantema | Plodine | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Krizantema Basket | Plodine | 3,09 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Krizantema | Plodine | 3,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Orhideja u šarenoj posudi | Plodine | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Domaća krizantema | Plodine | 5,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Umjetni buketi krizantema | Plodine | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Orhideja u paketu | Plodine | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Cvjetni aranžman | Plodine | 13,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Cvjetni aranžman | Plodine | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Cvjetni aranžman | Plodine | 34,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Krizantema Trio posuda promjera 12 cm · komad | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Buketi ili cvjetovi od umjetnog cvijeća | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Buket krizantema · pakiranje od 3 komada | Kaufland | 2,29 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mačuhica Mix | Plodine | 2,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Krizantema · trio | Plodine | 2,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Vrt i alati. Sve akcije.