Pjenušac na akciji
Pjenušac je ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: SPAR, Ribola, Konzum i Tommy. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Prosecco Extra Dry (0,75 L) u SPAR za 4,49 €, odnosno 5,99 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Prosecco Extra Dry · 0,75 L | 4,49 € | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | RADGON Penina Srebrna pjenušavo vino · 0,75 l | 7,99 € | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | MIONETTO PROSECCO MIONETTO original, rose · 0,75 l | 11,89 € | 15,85 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Assieme, Coop Pjenušavo vino | 4,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prosecco Extra Dry · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 5,39 € | −16% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LA DOLCE ITALIA Prosecco · 0,75 L | SPAR | 6,99 € | 9,59 € | −27% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| RADGON Penina Srebrna pjenušavo vino · 0,75 l | Ribola | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CANELLA Prosecco DOC · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,62 € | −22% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MIONETTO PROSECCO MIONETTO original, rose · 0,75 l | Konzum | 11,89 € | 14,99 € | −20% | 15,85 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Assieme, Coop Pjenušavo vino | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PJENUŠAC ASTI MILLESMATO GIFT pakiranje ZOI pjenušavo vino slatko · 0,75L | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PJENUŠAC MIONETTO PROSECCO D.O.C. · 0,75l | Vrutak | 11,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Marijan Arman Pjenušac Stanzia Brut Hrvatska Istra pjenušavo vino brut · 0,75L | Vrutak | 14,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pjenušac Misal Millenium Peršurić Hrvatska Istra pjenušavo vino brut · 0,75L | Vrutak | 16,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bolfan, Vinski Vrh Pjenušac Ceturion Silver Zlatar pjenušavo vino brut · 0,75L | Vrutak | 17,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CANELLA Prosecco DOC · 0,75 l | Plodine | 8,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| VINA BELJE La Belle Grand Pjenušavo vino · 0,75 l | Ribola | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FREXENET Pjenušavo vino · 0,75 l | Ribola | 8,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.