Krumpir na akciji
Krumpir je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Plodine, Konzum, Boso, Lidl, SPAR, Kaufland i Tommy. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Domaći krumpir (5 kg) u Plodine za 1,45 €, odnosno 0,29 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | Domaći krumpir · 5 kg | 1,45 € | 0,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Krumpir · 5 kg | 1,69 € | 0,34 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Krumpir Crveni, Bijeli, Rinfuza · 1 kg | 0,49 € | 0,49 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | Domaći krumpir · 2 kg | 1,09 € | 0,55 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Domaći krumpir za kuhanje ili pečenje i prženje · 3 kg | 1,98 € | 0,66 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Njoki Ćevapi od krumpirova tijesta svježi · 900 g | 1,99 € | 2,22 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Lorenz Štapići od krumpira | 1,89 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Domaći krumpir · 5 kg | Plodine | 1,45 € | 0,29 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Krumpir · 5 kg | Konzum | 1,69 € | 0,34 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Krumpir Crveni, Bijeli, Rinfuza · 1 kg | Boso | 0,49 € | 0,49 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Domaći krumpir · 2 kg uz karticu | Lidl | 1,09 € | 0,55 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Domaći krumpir za kuhanje ili pečenje i prženje · 3 kg | SPAR | 1,98 € | 0,66 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Krumpir Pakiranje · 2,5 kg | Boso | 2,19 € | 0,88 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Njoki Ćevapi od krumpirova tijesta svježi · 900 g | Kaufland | 1,99 € | 2,22 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| HARVEST BASKET Pekarski krumpir · 750 g | Lidl | 1,99 € | 2,19 € | −9% | 2,65 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Domaći krumpir batat uz karticu | Lidl | 1,29 € | 1,99 € | −35% | do 04. 10. 2026. | |
| Lorenz Štapići od krumpira | Tommy | 1,89 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Krumpir crveni, bijeli | Boso | 2,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Jami Pita sirnica, zeljanica ili krumpirača · 9x10 g | SPAR | 3,29 € | 3,99 € | −17% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Krumpir · 1 kg | NTL | 0,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Domaći krumpir · 1 kg | SPAR | 0,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Krumpir batat · 1kg | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KORA Krumpir za kuhanje, salatu, pečenje i prženje · 2.5 kg | Konzum | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| METRO CHEF Bijeli krumpir · 10 kg | Metro | 0,52 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| KRASTAVAC Bijeli krumpir | Metro | 1,39 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Domaći krumpir za kuhanje ili pečenje Zemlja podrijetla Hrvatska · 2,5 kg | Plodine | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Krumpir · 5 kg | Tommy | 1,39 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Krumpir · 2.5 kg | Boso | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Krumpir crveni, bijeli · 5 kg | Boso | 2,39 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Krumpir gratinirani s brokulom · kom | SPAR | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Krumpir · 5kg | Konzum | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Voćarna Studenac Krumpir · 2,5 kg | Studenac | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| EASY CHEF Krumpiriči odabrane vrste · 680 - 907 g | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaći krumpir · 3 kg | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaći krumpir Zemlje podrijetla Hrvatska · 3 kg | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Bijeli krumpir · 10 kg | Metro | 0,40 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| METRO CHEF Crveni krumpir | Metro | 0,50 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Domaći krumpir · 2 kg | Lidl | 1,09 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Krumpir za kuhanje · 2,5kg | Pivac | 1,69 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dodlek Krumpir namjenski · 2,5 kg | Tommy | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Domaći krumpir · 5 kg | Plodine | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zorela Krumpir · 2,5 kg | NTL | 1,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.