Maslac na akciji
Maslac je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Lidl, Plodine, Konzum, Boso, SPAR, Ribola, Kaufland i Metro. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PILOS Bavarski maslac (250 g) u Lidl za 1,04 €, odnosno 4,16 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | PILOS Bavarski maslac · 250 g | 1,04 € | 4,16 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Plodine | Njemački maslac · 250 g | 1,15 € | 4,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | ALPINETTA MASLAC · 250 g | 1,19 € | 4,76 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Burro Bavarese Maslac · 250 g | 1,49 € | 5,96 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| SPAR | Zdenka Maslac · 250 g | 1,85 € | 7,40 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA 'z bregov Maslac · 250 g | 2,49 € | 9,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | DUKAT Maslac 82% m.m. · 250 g | 2,49 € | 9,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | MEGGLE MASLAC · 100x10 g | 14,52 € | 14,52 €/kg | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PILOS Bavarski maslac · 250 g | Lidl | 1,04 € | 4,16 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Njemački maslac · 250 g | Plodine | 1,15 € | 4,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ALPINETTA MASLAC · 250 g | Konzum | 1,19 € | 4,76 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Burro Bavarese Maslac · 250 g | Boso | 1,49 € | 5,96 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Zdenka Maslac · 250 g | SPAR | 1,85 € | 2,49 € | −25% | 7,40 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Maslac · 250 g | Ribola | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 9,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DUKAT Maslac 82% m.m. · 250 g | Kaufland | 2,49 € | 9,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SMOKICE Flips maslac, sir, teriyaki piletina ili chilli-limeta · 85 g | Plodine | 1,09 € | 12,82 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MEGGLE MASLAC · 100x10 g uz karticu | Metro | 14,52 € | 14,52 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| ROCHAMBEAU MASLAC SLANI · 250 g uz karticu | Metro | 4,29 € | 4,83 € | −11% | 17,16 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Dukat Maslac · 250 g | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DUKAT Maslac · 250 g | Trgovina Krk | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K CLASSIC Maslac · 250 g | Kaufland | 1,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Duuin daisy Maslac irski tradicionalni · 200 g | SPAR | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT MASLAC · 250 g | Konzum | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov MASLAC · 250 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PILOS Maslac · 250 g | Lidl | 1,09 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| LIVE FREE DOLINE Maslac bez laktoze · 200 g | Plodine | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Z BREGOV Maslac 82% m.m. · 250 g | Plodine | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Dukat Maslac · 125 g | Tommy | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| K PLUS Maslac · 250g | Konzum | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Maslac · 125 g | Ribola | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Maslac · 250 g | Kaufland | 2,45 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Maslac · 250g | Konzum | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Maslac · 250 g | Plodine | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Maslac, 1. klasa, 82% m.m. · 250 g | Plodine | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z Bregov Maslac · 250 g | SPAR | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Maslac · 250 g | Studenac | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z'BREGOV Maslac · 250 g | Lidl | 2,45 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Maslac · 125 g | Tommy | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Njemački maslac · 250 g | Plodine | 1,09 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BAYERNLAND Maslac · 250 g, 1 kg | Ribola | 1,79 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DUKAT Maslac · 250g | Konzum | 2,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Dukat Maslac · 250 g | NTL | 2,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z bregov Maslac · 250 g | Studenac | 2,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.