Mozzarella na akciji
Mozzarella je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Plodine, Konzum, Kaufland, Metro, Lidl, SPAR, Ribola i Tommy. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti (200 g) u Plodine za 1,09 €, odnosno 5,45 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti · 200 g | 1,09 € | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Alpinetta Mozzarella sir polutvrdi · 1 kg | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Mozzarella ili Emmentaler · 200 g | 1,45 € | 7,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF CHEDDAR MOZZARELLA MIX ribani · 1 kg | 7,74 € | 7,74 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | MILBONA Mozzarella · 200 g | 1,79 € | 8,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Mozzarelline · 125 g | 1,29 € | 10,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | BAYERNLAND Mozzarella · 1 kg | 13,99 € | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Zott, Zottarella Sir Mozzarella | 1,09 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti · 200 g uz karticu | Plodine | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Alpinetta Mozzarella sir polutvrdi · 1 kg | Konzum | 5,99 € | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ALPINETA Sir Mozzarella · 100 g | Plodine | 0,65 € | 6,50 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Mozzarella ili Emmentaler · 200 g | Kaufland | 1,45 € | 7,25 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF CHEDDAR MOZZARELLA MIX ribani · 1 kg uz karticu | Metro | 7,74 € | 8,61 € | −10% | 7,74 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| EUROSER MOZZARELLA · 125 g uz karticu | Metro | 1,00 € | −14% | 8,00 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| K Plus Mozzarella sir meki · 3x100g | Konzum | 2,49 € | −16% | 8,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| MILBONA Mozzarella · 200 g uz karticu | Lidl | 1,79 € | 2,79 € | −35% | 8,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Mozzarelline · 125 g | SPAR | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 10,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BAYERNLAND Mozzarella · 1 kg | Ribola | 13,99 € | 16,79 € | −16% | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Galbani Sir Mozzarella, meki, punomasni · 125 g | Plodine | 1,99 € | 15,92 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Zott, Zottarella Sir Mozzarella uz karticu | Tommy | 1,09 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Galbani Sir Mozzarella · 200 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MONTEVERDI Mozzarella polutvrdi sir punomasni 45% m.m. · 100 g | Kaufland | 0,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Mozzarella sir meki · 100 g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Galbani SIR MOZZARELLA · 125 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILBONA Mini Mozzarella Light · 125 g | Lidl | 0,89 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| MILBONA Ribana mozzarella XXL · 500 g | Lidl | 4,29 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| MEGGLE Mozzarella meki sir · 125 g | Plodine | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| K PLUS Mini mozzarella sir meki · 125g | Konzum | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Meggle Mozzarella · 125 g | Studenac | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GALBANI Mozzarella · 125 g | Ribola | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Galbani Sir mozzarella Galbani · 125 g | SPAR | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ribana mozzarella · 250 g | SPAR | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GALBANI Mozzarella · 2x100 g | Plodine | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GERLAND Mozzarella · 350 g | Ribola | 4,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vindija Širevi Mozzarella · 500 g | Studenac | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PILOS Mozzarella mini · 150 g | Lidl | 1,15 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Mozzarella u komadu XXL · 700 g | Lidl | 4,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Monteverdi Sir Mozzarella · 1 kg | Tommy | 4,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| ALPINETA Sir Mozzarella · 100 g | Plodine | 0,59 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| K PLUS Mozzarella sir · 100g | Konzum | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Meggle Mozzarella · 125 g | SPAR | 1,35 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Mozzarella Kugel classic · 45% m.m., 2 x 125 g | Kaufland | 1,35 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DOLINE Mozzarella · 200 g | Plodine | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| GALBANI Mozzarella sir · 2 x 100 g, 1 kg = 14,95 € | Ribola | 2,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NONNO NANNI Mozzarella XXL · 3x 125 g | Plodine | 3,29 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NONNO NANNI Mozzarella · 3x 125 g | Plodine | 3,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sir Emmentaler ili Mozzarella ribani · 500 g | Kaufland | 3,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| VINDIJA Mozzarella okruglice · 600 g | Plodine | 4,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| VINDIJA Mozzarella okruglice · 500 g | Plodine | 4,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| METRO CHEF Fior di latte mozzarella · 5x125 g | Metro | 5,81 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.