Barilla na akciji
Proizvodi marke Barilla su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: SPAR, Plodine, Konzum, Metro, Studenac i Kaufland. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Barilla Testenina Barilla odabrane vrste (1 kg) u SPAR za 1,85 €, odnosno 1,85 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Barilla Testenina Barilla odabrane vrste · 1 kg | 1,85 € | 1,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Barilla Tjestenina, spaghetti ili fusilli · 500 g | 0,94 € | 1,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Barilla Tjestenina odabrane vrste · 500g | 0,95 € | 1,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | BARILLA Spaghetti 5, Spaghettini 3, Penne rigate 73, Fusilli 98 · 1 kg | 2,69 € | 2,69 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Barilla Tjestenina · 500 g | 2,99 € | 5,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Barilla Tjestenina odabrane vrste | 0,94 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Barilla Testenina Barilla odabrane vrste · 1 kg | SPAR | 1,85 € | 3,65 € | −49% | 1,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Barilla Tjestenina, spaghetti ili fusilli · 500 g | Plodine | 0,94 € | 1,88 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Barilla Tjestenina odabrane vrste · 500g | Konzum | 0,95 € | 1,89 € | −49% | 1,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BARILLA Spaghetti 5, Spaghettini 3, Penne rigate 73, Fusilli 98 · 1 kg uz karticu | Metro | 2,69 € | −10% | 2,69 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| BARILLA TAGLIATELLE, TAGLIATELLE ŠPINAT · 500 g uz karticu | Metro | 2,63 € | −10% | 5,26 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Barilla Tjestenina · 500 g | Studenac | 2,99 € | 4,79 € | −38% | 5,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Barilla Tjestenina odabrane vrste | Kaufland | 0,94 € | do 06. 10. 2026. | |||
| BARILLA Umaci odabrane vrste · 190g - 200g | Kaufland | 2,75 € | 4,59 € | −40% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BARILLA TJESTENINA Fusilli · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Penne Rigate · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Spaghetti · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Spaghettini · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina · 1 kg | Tommy | 1,85 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA Lasagne · 500 g | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina tagliatelle, Sa špinatom ili Original · 500 g | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina lasagne · 500 g | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BARILLA Umak s bosiljkom · 400 g | Plodine | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina · 1 kg | Plodine | 1,85 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina · 500 g | Tommy | 2,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina odabrane vrste · 500 g | Kaufland | 0,94 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina odabrane vrste · 1kg | Konzum | 1,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Barilla PESTO UMAK genovese, bosiljak-pistacija · 190g | Konzum | 2,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BARILLA Umak · 400 g | Lidl | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARILLA Fusilli, špagete ili penne rigate · 1 kg | Lidl | 1,85 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina spaghetti · 1000g | Pivac | 1,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARILLA Umak bolognese · 400 g | Lidl | 2,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARILLA Lasagne all'Uovo · 500 g | Lidl | 2,59 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| BARILLA Pesto · 190 g - 200 g | Lidl | 2,75 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina · 500 g | Tommy | 0,95 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina fusilli br.98 · 500 g | Studenac | 0,95 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina spaghettini br.3 · 500 g | Studenac | 0,95 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina · 300 - 400 g | Plodine | 2,69 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina spaghetti, fusili, penne ili tagliatelle bez glutena · 300 - 400 g | Plodine | 2,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARILLA Pesto basilico · 195 g | Plodine | 2,75 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARILLA Pesto basilico vegan · 195 g | Plodine | 2,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.