Junetina na akciji
Junetina je ovaj tjedan na akciji u 9 trgovina: Kaufland, Konzum, Metro, Plodine, SPAR, NTL, Lidl, Tommy i Studenac. Ukupno 37 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Teleći fileki prokuhani (1 kg) u Kaufland za 5,49 €, odnosno 5,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Teleći fileki prokuhani · 1 kg | 5,49 € | 5,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Teleća potrbušina s kosti, rinfuza · 1 kg | 6,99 € | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF Juneći burger · 1,5 kg | 10,71 € | 7,14 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Plodine | MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · 450 g | 3,59 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Junećaprsa na pultu · 1 kg | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Podravka Haše goveđi · 200 g | 1,89 € | 9,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Svježi juneći mix za juhu · cca 800 g | 7,69 € | 9,61 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Tommy | Gavrilović Goveđi gulaš · 300 g | 3,15 € | 10,50 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Studenac | Podravka Gulaš goveđi | 3,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Teleći fileki prokuhani · 1 kg | Kaufland | 5,49 € | 5,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Teleća rebra i prsa s kostima · 1 kg | Kaufland | 6,85 € | 8,99 € | −24% | 6,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Teleći vrat s kostima · 1 kg | Kaufland | 6,85 € | 8,49 € | −19% | 6,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Teleća potrbušina s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Teleći lopatica s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Teleći vrat s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Juneći burger · 1,5 kg uz karticu | Metro | 10,71 € | 7,14 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · 450 g | Plodine | 3,59 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećaprsa na pultu · 1 kg | SPAR | 8,99 € | 8,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Podravka Haše goveđi · 200 g | NTL | 1,89 € | 9,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima u komadu ili narezana za kuhanje na pultu · 1 kg | Plodine | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima · 1 kg | Plodine | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi juneći mix za juhu · cca 800 g | Lidl | 7,69 € | 9,61 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| PODRAVKA Goveđi gulaš · 400 g | Kaufland | 3,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećapotrbušina na pultu · 1 kg | SPAR | 9,99 € | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećarebra na pultu · 1 kg | SPAR | 9,99 € | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Juneći ramstek s kostima · 1 kg | Kaufland | 10,49 € | 10,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Goveđi gulaš · 300 g | Tommy | 3,15 € | 10,50 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Junećaleđa s kosti na pultu · 1 kg | SPAR | 10,99 € | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MELEK Kebab pileći ili juneći · 800 g | Kaufland | 9,59 € | −20% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Svježa domaća juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na pultu · 1 kg | Plodine | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi domaći juneći vrat bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu · 1 kg | Plodine | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježa domaća juneća lopatica bez kosti · 1 kg | Plodine | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi domaći juneći vrat bez kosti · 1 kg | Plodine | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećakoljenica s kosti na pultu · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećalopatica bez kosti na pultu · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MEAT (R) EVOLUTION Svježi goveđi burger s cheddar sirom · 250 g | Lidl | 3,39 € | 13,56 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| MEAT (R) EVOLUTION Svježi teleći burger · 250 g | Lidl | 3,39 € | 13,56 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Svježi domaći juneći but bez kosti na pultu · 1 kg | Plodine | 13,99 € | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi domaći juneći but bez kosti · 1 kg | Plodine | 13,99 € | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Junećibut bez kosti na pultu · 1 kg | SPAR | 13,99 € | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi teleći but · 450 g | Lidl | 6,99 € | 15,53 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Svježi juneći ossobuco · cca 500 g | Lidl | 9,99 € | 13,49 € | −25% | 19,98 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Podravka Haše goveđi | NTL | 1,89 € | 2,89 € | −34% | do 06. 10. 2026. | |
| Podravka Gulaš goveđi | Studenac | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Teleća prsa i rebra | Tommy | 6,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Teleća lopatica SK bez podlaktice | NTL | 7,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Teletina s orzom · 100 g | Tommy | 1,25 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PODRAVKA Goveđi gulaš · 300 g | Trgovina Krk | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Juneći burger · 1 kg | Metro | 10,40 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juneća leđa, s kosti · 1 kg | Tommy | 10,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Juneća pljeskavica | Metro | 10,71 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JUNEĆA LOPATICA Bez kosti · 1 kg | Trgovina Krk | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juneći but · 1 kg | Tommy | 12,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kebab goveđi, pileći · 1 kg | Metro | 13,74 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kebab pureći/teleći · 1 kg | Metro | 13,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kebab predkuhano goveđi · 1 kg | Metro | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina striploin · cca 5 kg | Metro | 17,84 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina striploin, porcija · cca 2,8 kg | Metro | 18,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina ribeye · cca 5 kg | Metro | 22,04 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina ničanha · cca 2 kg | Metro | 25,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina ribeye, porcija · cca 5 kg | Metro | 25,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina biftek s lancem · cca 2,8 kg | Metro | 30,44 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO PREMIUM Američki juneći carpaccio · 2x5x80 g | Metro | 32,31 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO PREMIUM Argentinski juneći carpaccio · 2x5x80 g | Metro | 32,64 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Marbled govedina tournedos · cca 2 kg | Metro | 45,14 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Podravka Gulaš goveđi · 300 g | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Gulaš goveđi · 400 g | Studenac | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Mljevena junetina · 540 g | Studenac | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Teleća rebra/prsa/flam na pultu · 1 kg | SPAR | 6,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUTCH VEAL Teleća lopatica s kostima · 1 kg | Kaufland | 6,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Teleća lopatica s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Teleća potrbušina s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Teleći vrat s kosti, rinfuza · 1 kg | Konzum | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Sarajevski Ćevapi 100% juneći ćevapi · 900 g | Kaufland | 7,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Juneći vrat bez kosti na pultu · 1 kg | SPAR | 11,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Irish Beef Juneći vrat bez kosti · 1 kg | Kaufland | 11,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.