Med na akciji
Med je ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Plodine, Metro, Ribola i dm. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PIP PČELARSTVO Cvijetni med (1200 g) u Plodine za 5,49 €, odnosno 4,58 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | PIP PČELARSTVO Cvijetni med · 1200 g | 5,49 € | 4,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | PIP MED CVJETNI · 100x15 g | 7,48 € | 4,99 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | ULTRA Med bagrem · 700 g | 4,49 € | 6,41 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | dmBio cvjetni med · 500 g | 5,05 € | 10,10 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PIP PČELARSTVO Cvijetni med · 1200 g | Plodine | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 4,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIP PČELARSTVO Cvjetni med · 1200 g | Plodine | 5,49 € | 7,99 € | −31% | 4,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIP MED CVJETNI · 100x15 g uz karticu | Metro | 7,48 € | 4,99 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| ULTRA Med bagrem · 700 g | Ribola | 4,49 € | 5,57 € | −19% | 6,41 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dmBio cvjetni med · 500 g | dm | 5,05 € | 10,10 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| CL Med deo roll-on | dm | 3,90 € | do 15. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Med cvjetni · 900 g | Konzum | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| APIMEL Med cvjetni · 500 g | Plodine | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| ULTRA Med cvjetni · 450 g | Ribola | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mieloro Med cvjetni · 650 g | Studenac | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K-Classic Med bagrem · 900 g | Kaufland | 6,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HONEYLAND Med cvjetni · 900 G | Kaufland | 2,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| K-Bio Cvjetni med · 500 g | Kaufland | 3,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| APIMEL Med cvjetni · 1,4 kg | Ribola | 5,49 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.