Jogurt na akciji
Jogurt je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Konzum, Plodine, Ribola, Studenac, Boso, Metro, Lidl, Kaufland, SPAR i Tommy. Ukupno 31 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: K PLUS Tekući jogurt 2,8% m.m. (1 kg) u Konzum za 1,19 €, odnosno 1,19 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | K PLUS Tekući jogurt 2,8% m.m. · 1 kg | 1,19 € | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DOLINE Tekući jogurt · 1 kg | 1,19 € | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | DUKAT Tekući jogurt · 1 kg | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Dukat Jogurt tekući 2,8% m.m. · 1 kg | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Dukat Jogurt, tekući · 1 kg | 2,10 € | 2,10 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Metro | Z'BREGOV TEKUĆI JOGURT · 200 g | 0,44 € | 2,20 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | PILOS Jogurt grčkog tipa · 400 g | 1,05 € | 2,63 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | Z BREGOV Voćni jogurt mix 2,8% m.m. · 400 g | 1,15 € | 2,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Grčki tip jogurta z Bregov Vilikis · 900 g | 3,99 € | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Dukat Tekući jogurt | 1,95 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K PLUS Tekući jogurt 2,8% m.m. · 1 kg uz karticu | Konzum | 1,19 € | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DOLINE Tekući jogurt · 1 kg | Plodine | 1,19 € | 1,19 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K PLUS YOGHI FRUITS VOĆNI JOGURT razni okusi · 150 g | Konzum | 0,29 € | 1,93 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Tekući jogurt · 1 kg | Ribola | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Fortia jogurt · 1 kg | Ribola | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Dukat Jogurt tekući 2,8% m.m. · 1 kg | Studenac | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dukat Jogurt, tekući · 1 kg | Boso | 2,10 € | 2,10 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Z'BREGOV TEKUĆI JOGURT · 200 g uz karticu | Metro | 0,44 € | 0,49 € | −10% | 2,20 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · 900 g | Ribola | 2,09 € | 2,95 € | −29% | 2,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DOLINE Proteinski tekući jogurt 10% m.m. · 330 g | Plodine | 0,79 € | 0,95 € | −16% | 2,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Dukat Jogurt tekući, čvrsti 2,8% m.m. · 180 g | Studenac | 0,44 € | 2,44 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PILOS Jogurt grčkog tipa · 400 g | Lidl | 1,05 € | −33% | 2,63 €/kg | do 04. 10. 2026. | |
| Z BREGOV Voćni jogurt mix 2,8% m.m. · 400 g | Kaufland | 1,15 € | −22% | 2,88 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| 'z bregov Voćni jogurt · 150 g | Studenac | 0,45 € | 0,59 € | −24% | 3,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Z BREGOV VILIKIS Grčki jogurt natur · 900 g | Plodine | 3,19 € | 3,54 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VILIKIS Grčki jogurt natur · 900 g | Plodine | 3,19 € | 3,54 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VILIKIS Grčki tip jogurta · 900 g | Kaufland | 3,19 € | 3,99 € | −20% | 3,55 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FORTIA Jogurt razne vrste · 330 g | Kaufland | 1,19 € | 1,39 € | −14% | 3,61 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Grčki tip jogurta z Bregov Vilikis · 900 g | SPAR | 3,99 € | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV EUFORIJA Krem jogurt razne vrste · 150 g uz karticu | Plodine | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Z BREGOV EUFORIJA Krem jogurt različne vrste · 150 g uz karticu | Plodine | 0,75 € | 0,95 € | −21% | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Euforija krem jogurt · 150 g | Ribola | 0,75 € | 5,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dukat OS grčki tip jogurta, odabrane vrste · 150 g | Konzum | 0,89 € | 5,93 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKATOS Grški tip jogurta razne vrste · 150 g | Kaufland | 0,89 € | −10% | 5,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| NOSTJA Nature jogurt · 530 g | Lidl | 3,29 € | 6,21 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| DUKAT JOGURT SENSIA · 190 g uz količinu | Studenac | 1,49 € | 1,92 € | −22% | 7,84 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Jogurt Fantasia razne vrste | SPAR | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Dukat Jogurt Bobba | Boso | 1,20 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Dukat Tekući jogurt | Tommy | 1,95 € | 2,49 € | −21% | do 07. 10. 2026. | |
| DUKAT Tekući jogurt 2,8% m.m. · 1,5 L | Kaufland | 2,45 € | 3,29 € | −25% | 1,64 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Dukat Tekući jogurt 2,8% m.m. · 1 kg | SPAR | 2,49 € | 3,29 € | −24% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ZOTT Voćni jogurt Jogobella · 150 g | Trgovina Krk | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VILIKIŠ Grčki tip jogurta z bregov više okusa · 150g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Voćni jogurt · 400 g | Tommy | 1,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Activia Jogurt · 163 g | Tommy | 1,25 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dukat Čvrsti jogurt · 800 g | Tommy | 1,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jogurt z bregov original, light · 1000g | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VINDIJA Jogurt · 1 kg | Trgovina Krk | 2,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Jogurt · 1,75 kg | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 0,5% m.m. · 180 g | Konzum | 0,25 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Jogurt tekući, 2,8% m.m., čvrsti, 3,2% m.m. · 180 g | Konzum | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · 180 g | Ribola | 0,41 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat JOGURT · 180 g | Studenac | 0,44 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov Voćni jogurt mix · 150 g | Studenac | 0,45 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JOGOBELLA VOĆNI JOGURT razne vrste, Zott · 150 g | Konzum | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Tekući jogurt 2,8% m.m., maxi · 230 g | Kaufland | 0,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| YAMAS Grčki jogurt 0% m.m., 10% m.m. · 150g | Konzum | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 1% m.m. · 330 g | Konzum | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zott Jogurt Jogobella classic mix · 150 g | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Tekući jogurt 0,5% m.m. · 1 kg | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Voćni jogurt jagoda · 1 l | Konzum | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MÜLLER Kefir ili Ayran jogurt · 500 g | Kaufland | 1,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z BREGOV Fortia probiotički jogurt razne vrste · 1 kg | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| 'Z BREGOV JOGURT 0,9% m.m., 2,8% m.m., Vindija · 1 kg | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Aretos jogurt grčki tip · 900g | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat Jogurt tekući 2,8% m.m. · 1 l | NTL | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Jogurt · 1 kg | Ribola | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat JOGURT TEKUĆI · 1 kg | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z BREGOV Čvrsti jogurt ili Kiselo mlijeko 3,2% m.m. · 900 g | Kaufland | 2,09 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov Mlijeko kiselo čvrsto 3,2% m.m., Jogurt čvrsti 3,2% m.m. · 900 g | NTL | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Voćni jogurt · 1 kg | Ribola | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.