Kefir na akciji
Kefir je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Lidl, Konzum, Plodine, Kaufland, Boso, NTL i Tommy. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PILOS Kefir XXL (1.5 kg) u Lidl za 1,85 €, odnosno 1,23 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | PILOS Kefir XXL · 1.5 kg | 1,85 € | 1,23 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | K PLUS KEFIR 3,5% m.m. · 1 kg | 1,29 € | 1,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DOLINE Kefir · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Z BREGOV Kiselo mlijeko ili Kefir 0,9% 3,2% ili 3,5% m.m. · 400 g | 0,95 € | 2,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | 'z bregov Kefir · 330 g | 1,25 € | 3,79 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | 'z bregov Kefir | 1,15 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | 'z bregov, Vindija Kefir | 2,09 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PILOS Kefir XXL · 1.5 kg | Lidl | 1,85 € | 1,23 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| K PLUS KEFIR 3,5% m.m. · 1 kg | Konzum | 1,29 € | 1,29 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DOLINE Kefir · 1 kg | Plodine | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Kiselo mlijeko ili Kefir 0,9% 3,2% ili 3,5% m.m. · 400 g | Kaufland | 0,95 € | 2,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| 'z bregov Kefir · 330 g | Boso | 1,25 € | 3,79 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| 'z bregov Kefir | NTL | 1,15 € | do 06. 10. 2026. | |||
| 'z bregov Kefir pistacija, višnja | NTL | 1,15 € | 1,45 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| 'z bregov, Vindija Kefir | Tommy | 2,09 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Voćni super kefir Vindija jagoda · 0,33L | Vrutak | 1,35 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Voćni super kefir Vindija više okusa · 0,33L | Vrutak | 1,35 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Super kefir · 330 g | Ribola | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MÜLLER Kefir ili Ayran jogurt · 500 g | Kaufland | 1,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z BREGOV Kefir · 1 kg | Konzum | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov KEFIR · 1 kg | Studenac | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MIGG Kefir · 1,5 kg | Lidl | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Z BREGOV Kefir 3,5% m.m. · 1 kg | Plodine | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Z bregov Kefir 3,5% m.m. · 200 g | NTL | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Kefir 3,5% m.m. ili 0,9% m.m. · 200 g | Ribola | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Kefir · 200 g | Ribola | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z bregov KEFIR 3,5% m.m. · 200 g | Studenac | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Kefir · 400 g | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kefir · 1 L | Kaufland | 1,25 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Balans Jogurt ili Kefir +Imlek · 1 kg | SPAR | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Kefir · 1 kg | Lidl | 2,09 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| KEFIR OD KOZJEG MLIJEKA jagoda · 500ml | Konzum | 3,19 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Kefir · 400 g | Tommy | 0,95 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| DUKAT Kefir · 1 kg | Plodine | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DUKAT I love kefir · 1 kg | Ribola | 1,79 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z Bregov Kefir 3,5% m.m., Vindija · 1kg | Konzum | 2,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| 'z bregov KEFIR · 1 kg | Studenac | 2,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.