Mlijeko na akciji
Mlijeko je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Konzum, Plodine, SPAR, NTL, Lidl, Studenac, Kaufland, Ribola, Tommy i Boso. Ukupno 24 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. (6x1 l) u Konzum za 2,70 €, odnosno 0,45 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 6x1 l | 2,70 € | 0,45 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · 6x 1 l | 4,79 € | 0,80 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Dukat Trajno mlijeko · 6x1 l | 4,98 € | 0,83 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Dukat Mlijeko trajno 2,8% m.m. 6/1 · 6x1 l | 5,10 € | 0,85 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | DUKAT Trajno mlijeko, XXL pakiranje · 8x1 l | 6,79 € | 0,85 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Studenac | Mlijeko trajno · 1 l | 0,89 € | 0,89 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | ABC Svježe mlijeko · 1 l | 1,19 € | 1,19 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA 'z bregov Svježe mlijeko · 1 l | 1,35 € | 1,35 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko | 1,55 € | do 07. 10. 2026. | |
| Boso | Alpro Mlijeko Alpro | 2,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 6x1 l uz karticu | Konzum | 2,70 € | 0,45 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · 6x 1 l | Plodine | 4,79 € | 0,80 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Dukat Trajno mlijeko · 6x1 l | SPAR | 4,98 € | 5,99 € | −16% | 0,83 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Dukat Mlijeko trajno 2,8% m.m. 6/1 · 6x1 l | NTL | 5,10 € | 0,85 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · 2 l | SPAR | 1,69 € | 0,85 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko, XXL pakiranje · 8x1 l | Lidl | 6,79 € | 0,85 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Trajno mlijeko EKO 2,8% m.m., s vitaminima 2,8% m.m., Vindija · 1 l uz karticu | Konzum | 0,89 € | 0,89 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| 'z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · 1 l | NTL | 0,89 € | 0,89 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Mlijeko trajno · 1 l | Studenac | 0,89 € | 1,03 € | −14% | 0,89 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Z BREGOV Svježe mlijeko 3,2% m.m · 1,75 l | Plodine | 1,99 € | 1,14 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| 'z bregov Mlijeko svježe 3,2% m.m. · 1,75 l | Studenac | 1,99 € | 1,14 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Svježe mlijeko 3,2% m.m. · 1 l | Konzum | 1,19 € | 1,33 € | −11% | 1,19 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ABC Svježe mlijeko · 1 l | Kaufland | 1,19 € | 1,19 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Svježe mlijeko 1,5% ili 3,2% m.m. · 1 l | Kaufland | 1,29 € | 1,45 € | −11% | 1,29 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Svježe mlijeko · 1 l | Ribola | 1,35 € | 1,35 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDIJA 'z bregov Mlijeko bez laktoze · 1 l | Ribola | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Z BREGOV Trajno mlijeko 1,5% ili 2,8% m.m. bez laktoze · 1 L | Kaufland | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGANO JUTRO Trajno mlijeko 0% m.m., 1,5% m.m., 3,8% m.m., Dukat · 1 l uz karticu | Konzum | 1,69 € | 1,69 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| 'z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. | Studenac | 0,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Z BREGOV Kiselo mlijeko ili Kefir 0,9% 3,2% ili 3,5% m.m. · 400 g | Kaufland | 0,95 € | 2,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko | Tommy | 1,55 € | 2,03 € | −23% | do 07. 10. 2026. | |
| Alpro Mlijeko Alpro | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| NAN OPTIPRO Zamjensko mlijeko 2 · 800 g | Konzum | 16,99 € | 21,24 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −20% | -20% Z BREGOV Čokoladno mlijeko odabrane vrste 200 ml - 1 l | Plodine | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% Z BREGOV Čokoladno mlijeko odabrane vrste 200 ml - 1 l | Plodine | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Dukat Trajno mlijeko · 1 L | Tommy | 0,85 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dukat TRAJNO MLIJEKO boca · 1,00 l, 2,80l | Vrutak | 0,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Svježe mlijeko · 1,75 L | Tommy | 1,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| UHT Mlijeko bez laktoze Vindija 1,5% 2,8% M.M. · 1,00L | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Svježe mlijeko Vindija 3,2% M.M. | Vrutak | 2,39 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ToJeTo Mlijeko trajno 2,8% m.m. · 1 l | NTL | 0,46 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Toleto Mlijeko trajno 2,8% m.m. · 1 l | NTL | 0,46 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · 1 l | Konzum | 0,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Trajno mlijeko 1,5% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,55 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAVICA KRALJICA TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · 1 l | Konzum | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAVICA KRALJICA Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko · 1 l | Ribola | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · 1 L | SPAR | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · 1 l | Studenac | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA 'z bregov Svježe mlijeko · 1 l | Ribola | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Alpsko mlijeko trajno 1,5% m.m.ili 3,5% m.m. · 1 L | Kaufland | 1,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1,5% m.m. · 1 l | Studenac | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. · 2 l | NTL | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat Svježe mlijeko 3,2% m.m. · 1,5 L | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| 'Z BREGOV SVJEŽE MLIJEKO 3,2% m.m., Vindija · 1,75 l | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov MLIJEKO SVJEŽE · 1,75 l | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z BREGOV Čvrsti jogurt ili Kiselo mlijeko 3,2% m.m. · 900 g | Kaufland | 2,09 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z bregov Mlijeko kiselo čvrsto 3,2% m.m., Jogurt čvrsti 3,2% m.m. · 900 g | NTL | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NATURA Trajno mlijeko · 1 l | Lidl | 0,39 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Z BREGOV Trajno mlijeko Tetra top ili s vitaminom D 3,2% m.m. · 1 l | Plodine | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| ALPSKO Trajno mlijeko 3,5% m.m. · 1 l | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| DUKAT Svježe mlijeko 3,2% m.m. · 1,6 l | Plodine | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Dukat Svježe mlijeko Dukat 3,2% m.m. · 1 l | Boso | 1,25 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Alpsko Trajno mlijeko · 1 L | Tommy | 1,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Alpsko Trajno mlijeko · 1 l | Tommy | 1,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.