Trajno mlijeko na akciji
Trajno mlijeko je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Konzum, Plodine, SPAR, Lidl, Kaufland i Tommy. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. (6x1 l) u Konzum za 2,70 €, odnosno 0,45 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 6x1 l | 2,70 € | 0,45 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · 6x 1 l | 4,79 € | 0,80 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Dukat Trajno mlijeko · 6x1 l | 4,98 € | 0,83 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | DUKAT Trajno mlijeko, XXL pakiranje · 8x1 l | 6,79 € | 0,85 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | Z BREGOV Trajno mlijeko 1,5% ili 2,8% m.m. bez laktoze · 1 L | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko | 1,55 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 6x1 l uz karticu | Konzum | 2,70 € | 0,45 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · 6x 1 l | Plodine | 4,79 € | 0,80 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Dukat Trajno mlijeko · 6x1 l | SPAR | 4,98 € | 5,99 € | −16% | 0,83 €/l | do 06. 10. 2026. |
| z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · 2 l | SPAR | 1,69 € | 0,85 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko, XXL pakiranje · 8x1 l | Lidl | 6,79 € | 0,85 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Trajno mlijeko EKO 2,8% m.m., s vitaminima 2,8% m.m., Vindija · 1 l uz karticu | Konzum | 0,89 € | 0,89 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Z BREGOV Trajno mlijeko 1,5% ili 2,8% m.m. bez laktoze · 1 L | Kaufland | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGANO JUTRO Trajno mlijeko 0% m.m., 1,5% m.m., 3,8% m.m., Dukat · 1 l uz karticu | Konzum | 1,69 € | 1,69 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| DUKAT Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko | Tommy | 1,55 € | 2,03 € | −23% | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Dukat Trajno mlijeko · 1 L | Tommy | 0,85 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dukat TRAJNO MLIJEKO boca · 1,00 l, 2,80l | Vrutak | 0,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K PLUS TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · 1 l | Konzum | 0,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Trajno mlijeko 1,5% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,55 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAVICA KRALJICA TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m. · 1 l | Konzum | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAVICA KRALJICA Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko · 1 l | Ribola | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z Bregov Trajno mlijeko z Bregov · 1 L | SPAR | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NATURA Trajno mlijeko · 1 l | Lidl | 0,39 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Z BREGOV Trajno mlijeko Tetra top ili s vitaminom D 3,2% m.m. · 1 l | Plodine | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| ALPSKO Trajno mlijeko 3,5% m.m. · 1 l | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Alpsko Trajno mlijeko · 1 L | Tommy | 1,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Alpsko Trajno mlijeko · 1 l | Tommy | 1,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Trajno mlijeko · 4 x 1 L | Tommy | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Trajno mlijeko bez laktoze · 3,5%mm 1 L | Kaufland | 0,87 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m., tetrapak · 1l | Konzum | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z bregov Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1 l | NTL | 0,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ALPSKO TRAJNO MLIJEKO 3,5% m.m. · 1l | Konzum | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Lagano jutro trajno mlijeko 0% m.m., 1,5% m.m., 3,8% m.m. · 1l | Konzum | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV TRAJNO MLIJEKO 2,8% m.m., Vindija · 2l | Konzum | 1,70 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dukat Trajno mlijeko · 6 x 1 L | SPAR | 5,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko · 8x1l | Plodine | 6,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko u boci, 2,8% m.m. · 8x1 l | Plodine | 6,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko · 8x1 L | Kaufland | 6,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z BREGOV Trajno mlijeko · 2 l | Lidl | 1,55 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dukat Trajno mlijeko 2,8 % m.m. · 6 x 1 L | Tommy | 4,75 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| NATURA Trajno mlijeko s čepom 2,8% m.m. · 1 L | Kaufland | 0,39 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| K PLUS Trajno mlijeko 2,8% m.m. · 1l | Konzum | 0,47 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DOLINE Trajno mlijeko · 1 l | Plodine | 0,60 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DUKAT Trajno mlijeko Lagano jutro bez laktoze · 1,5% ili 3,8% m.m., 1 l | Kaufland | 1,59 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.