Puding na akciji
Puding je ovaj tjedan na akciji u 9 trgovina: Studenac, Konzum, Kaufland, Plodine, SPAR, Ribola, Tommy, Metro i NTL. Ukupno 15 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Fino mi je Puding (500 g) u Studenac za 1,49 €, odnosno 2,98 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Studenac | Fino mi je Puding · 500 g | 1,49 € | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Vindija CHOCO-LOCO PUDING · 4x125 g | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | CHOCO LOCO Puding · 4x125 g | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | VINDIJA Puding · 125 g | 0,49 € | 3,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Puding z Bregov razne vrste · 125 g | 0,49 € | 3,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA Tres Chic Puding · 200 g | 0,99 € | 4,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Dolcela, Podravka Puding krema · 150 g | 1,59 € | 10,60 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Metro | DR.OETKER Puding · 152 g | 1,62 € | 10,66 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| NTL | Fino mi je Puding mliječni Choco-Loco | 1,69 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fino mi je Puding · 500 g uz karticu | Studenac | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Moj studenac PUDING · 500 g | Studenac | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vindija CHOCO-LOCO PUDING · 4x125 g | Konzum | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CHOCO LOCO Puding · 4x125 g | Kaufland | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K-CLASSIC Puding vanilija ili čokolada-lješnjak · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDIJA Puding · 125 g | Plodine | 0,49 € | 3,92 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Puding z Bregov razne vrste · 125 g | SPAR | 0,49 € | 0,65 € | −24% | 3,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZOTT PROTEINSKI PUDING odabrane vrste · 200 g | Konzum | 0,89 € | 4,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ZOTT Puding protein odabrane vrste · 200 g | Kaufland | 0,89 € | 4,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDIJA Tres Chic Puding · 200 g | Ribola | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 4,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Zott Protein puding · 200 g | Studenac | 0,99 € | 4,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dolcela, Podravka Puding krema · 150 g | Tommy | 1,59 € | 10,60 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| DR.OETKER Puding · 152 g uz karticu | Metro | 1,62 € | 10,66 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Fino mi je Puding mliječni Choco-Loco | NTL | 1,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| 'z bregov, Vindija Proteinski puding | Tommy | 1,79 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Vindija Mliječni puding · 125 g | Tommy | 0,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Smješak Puding vanilija, jagoda · 40 g | NTL | 0,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Smješak Puding čokolada · 45 g | NTL | 0,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Finesse Puding s ukusom, vanilija, čokolada · 175 g | Konzum | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKAT Mliječni puding sa šlagom · 175 g | Ribola | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Z Bregov Puding protein z Bregov · 180 g | SPAR | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Žolt Protein puding čokolada, vanilija · 200 g | Studenac | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zott PROTEIN PUDING čokolada, vanilija · 200 g | Studenac | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| 'Z BREGOV Protein puding, razne vrste · 180 g | Kaufland | 0,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Fino mi je Puding čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom · 500 g | Studenac | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PUDING čokolada sa šlagom, vanilija sa šlagom · 500 g | Studenac | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Puding sa šlagom, vanilija ili čokolada · 4x115 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Proteinski puding sa šlagom, vanilija, čokolada · 4x115 g | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOLINE Proteinski puding čokolada ili vanilija · 200 g | Plodine | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| 'z bregov, Vindija Mliječni proteinski puding · 180 g | Tommy | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Tres Chic, Vindija Puding · 200 g | Tommy | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| DOLINE Puding · 175 g | Plodine | 0,35 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOLINE Puding kakao sa šlagom ili vanilija sa šlagom · 175 g | Plodine | 0,35 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vindija Mliječni puding čokolada, vanilija · 125g | Konzum | 0,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Z'BREGOV Puding mliječni · 125 g | Studenac | 0,49 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZOTT Proteinski puding · 200 g | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Puding protein, vanilija, natur · 180 g | Studenac | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| High Protein puding razne vrste · 200 g | Kaufland | 1,09 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dolcela PUDING vanilija, čokolada · 37g, 45g, 4/1 | Konzum | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Fino mi je Puding mliječni choco-loco · 500 g | NTL | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA Choco Loco Mliječni puding Čokolada i vanilija ili Čokolada i jagoda · 4 x 125 g | Ribola | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA Choco Loco Mliječni puding · 4 x 125 g | Ribola | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Puding od čokolade ili vanilije sa šlagom · 175 g | Lidl | 0,27 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| MILBONA High protein puding · 200 g | Lidl | 0,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Moje Jutro PUDING SA ŠLAGOM čokolada · 175 g | Studenac | 0,35 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.