Kikiriki na akciji
Kikiriki je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Lidl, Boso, Metro, NTL, Kaufland, dm, SPAR, Plodine, Tommy i Studenac. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ALESTO Kikiriki (500 g) u Lidl za 1,69 €, odnosno 3,38 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | ALESTO Kikiriki · 500 g | 1,69 € | 3,38 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Kikiriki Pečeni, slani · 1 kg | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Metro | NUTLINE KIKIRIKI VREĆICA · slani, 500 g | 3,63 € | 7,26 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| NTL | Hrusk Kikiriki prženi slani · 50 g | 0,39 € | 7,80 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | K-CLASSIC Kikiriki u omotaču od paprike · 200 g | 1,59 € | 7,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | dmBio namaz od kikirikija · 250 g | 2,50 € | 10,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| SPAR | Chio Kikiriki i orašasti plodovi Chio · od 50 g do 350 g | 0,59 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | BITS&BYTES Kikiriki slani ili u omotaču · 150-250 g | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Pellito Kikiriki | 1,39 € | do 07. 10. 2026. | |
| Studenac | Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni | 2,19 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ALESTO Kikiriki · 500 g uz karticu | Lidl | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 3,38 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kikiriki Pečeni, slani · 1 kg | Boso | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| NUTLINE KIKIRIKI VREĆICA · slani, 500 g uz karticu | Metro | 3,63 € | −14% | 7,26 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Hrusk Kikiriki prženi slani · 50 g | NTL | 0,39 € | 7,80 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K-CLASSIC Kikiriki u omotaču od paprike · 200 g uz karticu | Kaufland | 1,59 € | −30% | 7,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| dmBio namaz od kikirikija · 250 g | dm | 2,50 € | 10,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Sportness pločica s 33% bjelančevina kikiriki i karamela · 40 g | dm | 0,95 € | 23,75 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Chio Kikiriki i orašasti plodovi Chio · od 50 g do 350 g uz količinu | SPAR | 0,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Mogyi Kikiriki slani, pšženi | Boso | 1,09 € | do 07. 10. 2026. | |||
| BITS&BYTES Kikiriki slani ili u omotaču · 150-250 g | Plodine | 1,09 € | 1,49 € | −26% | do 06. 10. 2026. | |
| Pellito Kikiriki | Tommy | 1,39 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni | Studenac | 2,19 € | 2,65 € | −17% | do 06. 10. 2026. | |
| Coop Kikiriki namaz | Tommy | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Go on Protelnski namaz od kikirikija | Tommy | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ŠTAPIĆI PRIMA KIKIRIKI · 40g | Vrutak | 0,55 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ŠTAPIĆI PRIMA KIKIRIKI · 100g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Hrusk Štapići s kikirikijem · 250 g | NTL | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mogyi Kikiriki prženi slani s morskom soli · 130 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mogyi Kikiriki slani suho prženi · 150 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mogyi Kikiriki slani suho prženi, dimljena paprika · 130 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GRISKI Štapići s kikirikijem · 250 g | Kaufland | 1,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SALTAS Štapići s kikirikijem · 160g | Konzum | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Chio Kikiriki slani, prženi aromatizirani · 125 g | NTL | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Chio Kikiriki slani, prženi aromatizirati · 125 g | NTL | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Let's Party Kikiriki, pečeni slani · 500 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Frusecca Kikiriki u ljusci pečeni · 400 g | Studenac | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K-CLASSIC Indijski oraščići i kikiriki · 200 g | Kaufland | 2,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| HRUSTY Kikiriki · 185g | Konzum | 1,29 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SALTAS Štapići ili pereci slani ili s kikirikijem · 40 - 270 g | Plodine | 0,35 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Chio Kikiriki · 125 g | Tommy | 1,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Chio Kikiriki Chio Slani prženi · 250 g | Boso | 2,29 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Mali gusti Kikiriki · 500 g | Tommy | 2,85 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| KOESTLIN Saltas Štapići s kikirikijem · 4 x 40 g | Ribola | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Hrusk Kikiriki prženi slani · 250 g | NTL | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kikiriki s ljuskom, pečeni · 500g | Konzum | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ULTRA Kikiriki slani prženi · 500 g | Ribola | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kikiriki · 1 kg | Tommy | 2,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Štapići s kikirikiem · 250 g | Trgovina Krk | 1,09 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| YUMMY Kikiriki pečeni slani · 500 g | Kaufland | 1,59 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Hrusty KIKIRIKI · 500g | Konzum | 1,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| S Budget Kikiriki · 500 g | SPAR | 2,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.