Glade na akciji
Proizvodi marke Glade su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Boso i Metro. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Glade Osvježivač Glade Đurdica (300 ml) u Boso za 2,79 €, odnosno 9,30 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Boso | Glade Osvježivač Glade Đurdica · 300 ml | 2,79 € | 9,30 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Metro | GLADE ASORTIMAN · 269 ml refil | 6,62 € | 24,61 €/l | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Glade Osvježivač Glade Đurdica · 300 ml | Boso | 2,79 € | 9,30 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| GLADE ASORTIMAN · 269 ml refil uz karticu | Metro | 6,62 € | 8,28 € | −20% | 24,61 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Glade Osvježivač Glade Đurdica, gel · 150 g | Boso | 2,49 € | 16,60 €/kg | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Glade Osvježivač zraka u gelu Glade · 150 g | SPAR | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Glade Osvježivač zraka u spreju Glade · 300 ml | SPAR | 2,55 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Glade Osvježivač prostora durdica · 300 ml | Studenac | 2,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Glade Punjenje za automatski osvježivač zraka Glade · 269 ml | SPAR | 5,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Glade Osvježivač prostora · 269 ml | Tommy | 8,49 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Glade Osvježivač prostora · 300 ml | Studenac | 2,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| GLADE Gel · 2x150g | Konzum | 3,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.