Coca-Cola na akciji
Proizvodi marke Coca-Cola su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Lidl, Pevex i Kaufland. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Coca-Cola, Sprite, Coca-Cola Zero ili Fanta (2 l) u Lidl za 2,15 €, odnosno 1,08 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | Coca-Cola, Sprite, Coca-Cola Zero ili Fanta · 2 l | 2,15 € | 1,08 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Pevex | Coca-Cola, Coca-Cola Zero · 0,33 l | 0,99 € | 3,00 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Kaufland | COCA COLA Gazirano piće original · 12x150 ml | 5,55 € | 3,08 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Coca-Cola, Sprite, Coca-Cola Zero ili Fanta · 2 l | Lidl | 2,15 € | 1,08 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Coca-Cola, Coca-Cola Zero · 0,33 l uz karticu | Pevex | 0,99 € | −20% | 3,00 €/l | do 20. 10. 2026. | |
| COCA COLA Gazirano piće original · 12x150 ml | Kaufland | 5,55 € | 6,99 € | −20% | 3,08 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta Orange, Fanta Zero, Fanta Shokata · 2 l | Vrutak | 2,00 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta Orange, Fanta Zero, Fanta Shokata · 1 l | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coca-Cola Sok gazirani · 330 ml | NTL | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Gazirano piće Coca-Cola, Fanta ili Sprite · 1 l | SPAR | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Coca-Cola Piće Coca-Cola Original · 1.5 l | Boso | 1,69 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| COCA-COLA Pernica · 19x4,5x4 cm | Plodine | 1,99 € | 13. 08. 2026. – 23. 09. 2026. |
| COCA-COLA, COCA-COLA ZERO · limenko, 0,33 l | Pevex | 0,99 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
| Coca Cola Šiljilo s gumicom Coca Cola · kom | Konzum | 0,69 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Coca Cola Fascikl s gumicom Coca Cola · kom | Konzum | 0,99 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Coca Cola Marker locus Coca Cola · kom | Konzum | 0,99 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Coca-Cola Coca-Cola · 2 x 2 l | Lidl | 3,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Coca Cola Ruksak XPACK Coca Cola · kom | Konzum | 19,99 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Coca Cola Ruksak Axor Coca Cola boca · kom | Konzum | 39,99 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| COCA COLA Gazirano piće odabrane vrste · 1 l | Ribola | 1,45 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola gazirani Zero, Coca-Cola · 1,5 l | NTL | 1,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola gazirani, Coca-Cola · 1,5 l | NTL | 1,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola Sok gazirani · 1,5 l | NTL | 1,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola Sok gazirani Zero · 1,5 l | NTL | 1,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Gazirano piće Coca-Cola ili Fanta · 2 x 2 L | SPAR | 3,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola Gazirano piće bezalkoholno ili Fanta · 2x2 L | Kaufland | 3,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PERNICA COCA COLA ILI FANTA · prazna, boca | SPAR | 4,99 € | 29. 07. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Coca-Cola GAZIRANO PIĆE odabrane vrste · 12x0,15l | Konzum | 6,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PERNICA COCA COLA ILI FANTA · prazna | SPAR | 7,99 € | 29. 07. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.