Ledeni čaj na akciji
Ledeni čaj je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Plodine, Studenac, Konzum, Kaufland, Ribola i NTL. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: JUICY Ledeni čaj (1,5 l) u Plodine za 1,39 €, odnosno 0,93 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | JUICY Ledeni čaj · 1,5 l | 1,39 € | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Studena Ledeni čaj · 1,5 l | 1,39 € | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | CEDEVITA Ledeni čaj breskva, šumsko voće · 1,5l | 1,49 € | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | JANA Ledeni čaj razne vrste · 1,5 L | 1,49 € | 1,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDI Ledeni čaj · 330 ml | 0,59 € | 1,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Dana Sirup naranča, bazga, šumsko voće, ledeni čaj breskva · 1 l | 2,69 € | 2,69 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| JUICY Ledeni čaj · 1,5 l | Plodine | 1,39 € | −28% | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| JUICY Ledeni čaj breskva, jagoda - vanilija limun ili šumsko voće · 1,5 l | Plodine | 1,39 € | −28% | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Studena Ledeni čaj · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj breskva, šumsko voće · 1,5l | Konzum | 1,49 € | 1,69 € | −11% | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JANA Ledeni čaj razne vrste · 1,5 L | Kaufland | 1,49 € | 1,75 € | −14% | 1,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Cedevita Ledeni čaj · 1,5 l uz količinu | Studenac | 1,69 € | 1,85 € | −8% | 1,13 €/l | do 06. 10. 2026. |
| XIXO Ledeni čaj odabrane vrste · 0,3 l | Kaufland | 0,49 € | 0,79 € | −37% | 1,63 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINDI Ledeni čaj · 330 ml | Ribola | 0,59 € | 0,79 € | −25% | 1,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINDI Ledeni čaj breskva i mango · 330 ml | Kaufland | 0,59 € | 0,75 € | −21% | 1,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Dana Sirup naranča, bazga, šumsko voće, ledeni čaj breskva · 1 l | NTL | 2,69 € | 2,69 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Jana Ledeni čaj šumsko voće i brusnica · 1,5 L | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ledeni čaj mango · 1,50l | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ledeni čaj razni okusi · 1,50l | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Cool Ledeni čaj breskva, brusnica · 500 ml | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JUICY Ledeni čaj odabrane vrste · 0,5 l | Ribola | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Studena LEDENI ČAJ (breskva, brusnica) · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JUICY Ledeni čaj · 1,5 L | Kaufland | 1,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JANA LEDENI ČAJ odabrane vrste · 1,5 l | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESTEA Ledeni čaj breskva ili šumsko voće · 1,5 l | Plodine | 1,45 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Ledeni čaj Studena Breskva · 500 ml | Boso | 1,09 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Cool Ledeni čaj breskva, Brusnica Cool · 500 ml | NTL | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CITRA Ledeni čaj breskva ili limun · 1,5 l | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PLODINE Ledeni čaj breskva ili šumsko voće · 1,5 l | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj · 0,5 l | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| STUDENA Ledeni čaj · 1,5 l | Plodine | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| JANA Ledeni čaj šumsko voće-brusnica · 1,5 l | Studenac | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Piće Ice Tea · 1,5 L | Kaufland | 1,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDI LEDENI ČAJ · 0,33l | Konzum | 0,59 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| FREEWAY Ledeni čaj limun ili breskva · 1,5 l / 1 l = 0,57 | Lidl | 0,85 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| XIXO Ledeni čaj breskva · 0,25 l | Metro | 0,51 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Vindi Ice Tea breskva, mango · 330 ml | NTL | 0,65 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Vindija Ledeni čaj, Breskva, Mango · 0,33 l | Trgovina Krk | 0,75 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CETINA Ledeni čaj · 1,5 l | Metro | 1,06 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Teamo Ledeni čaj · 1,5 l | Studenac | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JUICY Ledeni čaj Breskva ili Šumsko voće · 1,5 l, 1 l | Ribola | 1,39 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj breskva-limun ili šumsko voće-limeta · 1,5 l | Plodine | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Studena Ledeni čaj breskva, limun, brusnica · 1,5 l | NTL | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj · 1,5 l | Plodine | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Ledeni čaj Jana · 1 L | SPAR | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.