Jabuke na akciji
Jabuke su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Konzum, Kaufland, Boso, NTL, Plodine, Lidl i Tommy. Ukupno 13 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Jabuka (2 kg) u Konzum za 1,58 €, odnosno 0,79 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Jabuka · 2 kg | 1,58 € | 0,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Domaća jabuka crvena vrećica · 2 kg | 1,58 € | 0,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Jabuka Idared Rinfuza · 1 kg | 1,29 € | 1,29 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Jabuka Jonagold | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | Domaća jabuka Idared | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| Lidl | Domaća jabuka zelena | 1,29 € | do 04. 10. 2026. | |
| Tommy | Jabuka | 1,59 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jabuka · 2 kg | Konzum | 1,58 € | 0,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Domaća jabuka crvena vrećica · 2 kg | Kaufland | 1,58 € | 1,99 € | −21% | 0,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Jabuka Idared Rinfuza · 1 kg | Boso | 1,29 € | 1,29 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Jabuka Crveni delišes Rinfuza · 1 kg | Boso | 1,39 € | 1,39 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Jabuka Cosmic Crisp · 1 kg | Kaufland | 1,59 € | 1,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Piće Frutek Jabuka · 125 ml | Boso | 0,89 € | 7,12 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Piće Minecraft Jabuka · 330 ml | Boso | 1,19 € | 3,61 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Jabuka Jonagold | Boso | 1,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Jabuka Jonagold | NTL | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Domaća jabuka Idared | Plodine | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Domaća jabuka zelena | Lidl | 1,29 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Piće Fis Jabuka, naranča · 2 l | Boso | 1,39 € | 0,69 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Jabuka | Tommy | 1,59 € | 2,19 € | −27% | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Jabuka Zlatni Delišes · 1 kg | Tommy | 1,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jabuka Gala · 1 kg | NTL | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zlatni delišes · 1 kg | Ribola | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Domaća jabuka Jonagold · 1 kg | Kaufland | 1,25 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jabuka Crveni delišes · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jabuka Gala · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jabuka Jonagold · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jabuka Zlatni delišes · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jabuka Granny Smith · 1 kg | Studenac | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Domaća jabuka crvena · 2 kg | Lidl | 1,58 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Jabuka Granny Smith · 1 kg | Tommy | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Jabuka Gala · 1 kg | Boso | 1,39 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Domaća jabuka Idared · 1 kg | Kaufland | 1,19 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jabuka Gala · 1 kg | Konzum | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaća jabuka · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaća jabuka Crveni Delišes, Zemlja podrijetla Hrvatska · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jabuka Zlatni delišes · 1 kg | NTL | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jabuka crvena · 2 kg | SPAR | 1,58 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Domaća jabuka crvena | Lidl | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Jabuka Braeburn · 1 kg | Tommy | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Frudela jabuka 100% · 1 l | NTL | 1,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaća jabuka · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Royal Gala Domaća jabuka · 1 kg | Plodine | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaća jabuka Idared · 1 kg | SPAR | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jabuka Gala · 1 kg | NTL | 1,39 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jabuka · 2kg | Konzum | 1,58 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Domaća jabuka crvena vrećica · 2 kg | Kaufland | 1,58 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jabuka Pink Lady · 1 kg | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.