Čaj na akciji
Čaj je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Metro, Kaufland, dm, Studenac, Tommy i NTL. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: HERBARIUM Čaj rinfuza šipak, šumsko voće, zeleni, kamilica (1 kg) u Metro za 7,09 €, odnosno 7,09 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | HERBARIUM Čaj rinfuza šipak, šumsko voće, zeleni, kamilica · 1 kg | 7,09 € | 7,09 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Kaufland | Tavantés Čaj Mate mandarina · 34 g | 1,25 € | 36,76 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| dm | dmBio čaj od šumskog voća, 20 vrećica · 50 g | 1,90 € | 38,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Studenac | Podravka Čaj kamilica | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Franck Čaj | 1,49 € | do 07. 10. 2026. | |
| NTL | Felce Azzura Kupka badem-bijeli čaj · 650 ml | 2,59 € | 3,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HERBARIUM Čaj rinfuza šipak, šumsko voće, zeleni, kamilica · 1 kg uz karticu | Metro | 7,09 € | 7,09 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| ARO ČAJ · kamilica, šumsko, voće, šipak, 20 x 1,5 g uz karticu | Metro | 0,59 € | 19,67 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Tavantés Čaj Mate mandarina · 34 g | Kaufland | 1,25 € | 36,76 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| dmBio čaj od šumskog voća, 20 vrećica · 50 g | dm | 1,90 € | 38,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| K Bio Čaj organski rarorac, anis, kim · 20 x 2 g | Kaufland | 2,09 € | 52,25 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K Bio Čaj basilik, korijen sladića, cimet · 20x1,8 g | Kaufland | 1,99 € | 2,65 € | −24% | 55,28 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K Bio Čaj energy organski · 20x1,8 g | Kaufland | 1,99 € | 2,55 € | −21% | 55,28 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ahmad čaj Revitalise limun i đumbir, 20 vrećica · 40 g | dm | 2,75 € | 68,75 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Teekanne čaj Immunity Vitamin C, 10 vrećica · 18 g | dm | 1,35 € | 75,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Podravka Čaj kamilica | Studenac | 1,29 € | 1,58 € | −18% | do 06. 10. 2026. | |
| Franck Čaj | Tommy | 1,49 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Naturavita Čaj | Tommy | 1,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| YOGI Čaj Organic razne vrste · 30,6 g - 37,4 g | Kaufland | 2,49 € | 3,69 € | −32% | do 06. 10. 2026. | |
| Felce Azzura Kupka badem-bijeli čaj · 650 ml | NTL | 2,59 € | 3,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −50% | 50% JEFTINIJE - ČAJEVI AGRISTAR odabrane vrste | SPAR | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% NA ODABRANE NATURAVITA ČAJEVE | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −20% | 20% JEFTINIJE - ČAJEVI PODRAVKA odabrane vrste | SPAR | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% POPUSTA PODRAVKA ČAJEVI | Kaufland | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| LEDENI ČAJ Čaj Vindi 0,33l lim. mango breskva · 0,33l | Vrutak | 0,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Franck uvin čaj · 20x1,5 g | dm | 1,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Podravka Čaj kamilica · 20 g | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Čaj odabrane vrste · 50 g | Konzum | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SELECTION Čaj · 30 g | Plodine | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Franck Čaj brusnica, šumsko voće · 52 g | Studenac | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DARVITALIS Čaj · 40 g do 65 g | SPAR | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PAMPA TEA Čaj odabrane vrste · 60g | Konzum | 8,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LEDA Leden čaj brusnica/breskva 1,5l · 1,5l | Pivac | 1,39 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Studena čaj breskva, limun, brusnica · 1,5 l | NTL | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Franck Čaj kamilica, menta · 20 g, 26 g | Studenac | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FRANCK Voćni čaj · 40 - 60 g | Plodine | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FRANCK Čaj različne vrste · 52 g - 60 g | Kaufland | 1,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.