Šampon na akciji
Šampon je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Lidl, Konzum, Boso, Bipa, Kaufland, dm, Plodine, Metro, Ribola, NTL i Studenac. Ukupno 45 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon (400 ml) u Lidl za 0,85 €, odnosno 2,13 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon · 400 ml | 0,85 € | 2,13 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | OLEA Šampon za kosu, odabrane vrste, 300ml · 300ml | 0,99 € | 3,30 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Look Expert Šampon Expert Int. regeneracija, Masna kosa / Balzam Expert Za suhu i oštećenu kosu · 900 ml | 2,99 € | 3,32 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Bipa | AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste · 950 ml | 5,90 € | 6,21 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Kaufland | HEAD& SHOULDERS Šampon protiv peruti razne vrste · 800 ml | 6,49 € | 8,11 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | Balea Med Ultra Sensitive šampon za kosu · 250 ml | 2,10 € | 8,40 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Plodine | CLEAR Šampon za kosu, odabrane vrste · 360 ml | 3,24 € | 9,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | SCHAUMA ŠAMPON · 400 ml | 3,78 € | 9,45 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | HEAD & SHOULDERS Šampon za kosu · 400 ml | 3,99 € | 9,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Becutan Šampon za djecu · 200 ml | 2,39 € | 11,95 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Schauma Šampon ljekovite trave | 2,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon · 400 ml uz karticu | Lidl | 0,85 € | 1,29 € | −34% | 2,13 €/l | do 04. 10. 2026. |
| OLEA Šampon za kosu, odabrane vrste, 300ml · 300ml | Konzum | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 3,30 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Look Expert Šampon Expert Int. regeneracija, Masna kosa / Balzam Expert Za suhu i oštećenu kosu · 900 ml | Boso | 2,99 € | 3,32 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste · 950 ml uz karticu | Bipa | 5,90 € | −25% | 6,21 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| SCHAUMA Šampon za kosu · 400 ml | Konzum | 2,99 € | 7,48 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| HEAD& SHOULDERS Šampon protiv peruti razne vrste · 800 ml | Kaufland | 6,49 € | 12,49 € | −48% | 8,11 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Balea Med Ultra Sensitive šampon za kosu · 250 ml | dm | 2,10 € | 8,40 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| CLEAR Šampon za kosu, odabrane vrste · 360 ml | Plodine | 3,24 € | 6,49 € | −50% | 9,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SCHAUMA ŠAMPON · 400 ml uz karticu | Metro | 3,78 € | 9,45 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SCHAUMA ŠAMPON · 400 ml uz karticu | Metro | 3,89 € | 9,73 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| SCHAUMA ŠAMPON · 400 ml uz karticu | Metro | 3,94 € | 9,85 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Head&shoulders Old Spice Captain šampon · 400 ml | dm | 3,95 € | 9,88 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| HEAD & SHOULDERS Šampon za kosu · 400 ml | Ribola | 3,99 € | 6,49 € | −38% | 9,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| HERBAL ESSENCES Šampon za kosu, odabrane vrste · 350 ml | Bipa | 3,65 € | −42% | 10,43 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| SUBRINA RECEPT Šampon za kosu · 400 ml | Bipa | 4,25 € | −35% | 10,63 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| Pantene Intense Repair šampon · 400 ml | dm | 4,35 € | 10,88 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| HEAD & SHOULDERS Šampon za kosu, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 4,45 € | −16% | 11,13 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| Elseve šampon za kosu · 400 ml | dm | 4,50 € | 11,25 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Becutan Šampon za djecu · 200 ml | NTL | 2,39 € | 11,95 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Recept Teen Action šampon protiv peruti · 400 ml | dm | 5,35 € | 13,38 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Recept Šampon za stimulaciju rasta kose · 400 ml | dm | 5,35 € | 13,38 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| BATISTE Šampon za suho pranje Cherry · 200 ml uz karticu | Plodine | 2,99 € | 4,59 € | −34% | 14,95 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ASEBON Šampon za kosu, odabrane vrste · 200 ml | Bipa | 3,55 € | −35% | 17,75 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| BATISTE Šampon za suho pranje kose · 200 ml | Bipa | 3,65 € | −21% | 18,25 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| OGX Šampon za kosu, Regenerator odabrane vrste · 385 ml | Konzum | 7,39 € | 9,29 € | −20% | 19,19 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Pantene Šampon za kosu grow abundant · 290 ml | Konzum | 6,99 € | 24,10 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| SEBAMED Šampon za kosu, odabrane vrste · 200 ml | Bipa | 5,25 € | −26% | 26,25 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| MUSTELA 2u1 šampon za kosu i tijelo · 200 ml | Bipa | 5,25 € | −50% | 26,25 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| KEUNE DESIGN Šampon za kosu, odabrane vrste · 300 ml | Bipa | 8,95 € | −24% | 29,83 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| KRON LAB Šampon/regenerator za kosu · 200 ml | Bipa | 12,95 € | −19% | 64,75 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| Alpecin Grey Attack šampon za kosu · 200 ml | dm | 15,50 € | 77,50 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Ducray šampon za kosu Kelual Ds tretman · 100 ml | dm | 19,75 € | 197,50 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| K18 Šampon za suho pranje kose · 118 ml | Bipa | 51,95 € | 440,25 €/l | do 14. 10. 2026. | ||
| BI CARE PRO Šampon / regenerator za dugu kosu | Bipa | 1,95 € | do 14. 10. 2026. | |||
| BI CARE Šampon za suho pranje kose | Bipa | 2,55 € | do 14. 10. 2026. | |||
| Schauma Šampon ljekovite trave | Studenac | 2,99 € | −28% | do 06. 10. 2026. | ||
| GLISS Šampon za kosu 250ml, Regenerator 200ml, odabrane vrste | Konzum | 2,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Elseve Šamponi i regeneratori | NTL | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ELSEVE ŠAMPON ZA KOSU 250ml, 1l=15EUR REGENERATOR 200ml, 1l=18,75EUR, odabrane vrste | Konzum | 3,75 € | do 04. 10. 2026. | |||
| PANTENE Šampon za kosu, 400ml, regenerator, 275ml, odabrane vrste | Konzum | 4,19 € | 5,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| SYOSS Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · 440 ml;250 ml | Bipa | 4,45 € | −33% | do 14. 10. 2026. | ||
| Nivea Šampon Creme soft | Boso | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| HASK Šampon/regenerator/sprej za kosu, odabrane vrste · 355/175 ml | Bipa | 5,75 € | −23% | do 14. 10. 2026. | ||
| PANTENE SET PANTENE REPAIR & PROTECT šampon za kosu, 400ml + regenerator, 220ml | Konzum | 7,00 € | do 06. 10. 2026. | |||
| VICHY DERCOS Šampon za kosu · 400 ml;390 ml | Bipa | 20,95 € | −15% | do 14. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −50% | -50% NA ODABRANE HEAD&SHOULDERS ŠAMPONE ZA KOSU* | Konzum | 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BI CARE Šampon protiv peruti · 250 ml | Bipa | 1,50 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Afrodita Šampon za kosu · 950 ml | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FRUCTIS Šampon za kosu, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 3,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Head&shoulders šampon za kosu · 400 ml | dm | 3,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SYOSS Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · 440/250 ml | Bipa | 4,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Syoss Šampon za kosu, razne vrste · 440 ml | dm | 4,45 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Syoss Šampon ili regenerator za kosu · 440 ml ili 250 ml | Tommy | 4,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gliss Šampon za kosu, razne vrste · 400 ml | dm | 4,50 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Herbal Essences Šampon za kosu, razne vrste · 350 ml | dm | 4,50 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SYOSS Šampon za suho pranje kose · 200 ml | Bipa | 4,55 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NATURAVIT Šampon za kosu, odabrana vrsta · 250 ml | Bipa | 4,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AFRODITA ESSENCE Šampon za kosu, odabrane vrste · 320 ml | Bipa | 5,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JOHN FRIEDA Šampon/regenerator za kosu, odabrane vrste · 250 ml | Bipa | 7,75 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bevola Šampon za suho pranje kose · 200 ml | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PALMOLIVE Šampon za kosu razne vrste · 350 ml | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pantene Šampon za kosu intensive repair · 250 ml | Studenac | 2,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SCHAUMA Šampon ljekovite trave · 400 ml | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SCHAUMA Šampon odabrane vrste · 400ml | Konzum | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SYOSS Keratin Šampon, Regenerator · 440 ml | Ribola | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SYOSS Šampon ili Regenerator razne vrste · 440 ml | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DERCOS ŠAMPON ZA KOSU VICHY · 400 ml | SPAR | 22,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BÜBCHEN šampon & gel za tuširanje · 230 ml | MÜLLER | 1,99 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| VITAL HAIR Šampon za kosu Glycolic Gloss · 150 ml - 300 ml | Lidl | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| NIVEA šampon za kosu ili regenerator za kosu · 250 ml / 200 ml | MÜLLER | 2,59 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| GUHL šampon za kosu ili regenerator za kosu · 250 ml / 200 ml | MÜLLER | 3,49 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| HERBAL ESSENCES šampon za kosu ili regenerator za kosu · 350 ml / 250 ml | MÜLLER | 3,49 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| BALI CURLS šampon za kosu Nourishing ili regenerator za kosu Moisturising · 250 ml / 1 L | MÜLLER | 7,99 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| JOHN FRIEDA šampon ili regenerator za kosu · 250 ml | MÜLLER | 9,95 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| ESENS Šampon za kosu, razne vrste · 1 l | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| AFRODITA Šampon za kosu odabrane vrste · 950 ml | Plodine | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.