Garnier na akciji
Proizvodi marke Garnier su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Konzum, Plodine i SPAR. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: GARNIER Micelarna vodica, odabrane vrste (400 ml) u Konzum za 5,49 €, odnosno 13,73 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | GARNIER Micelarna vodica, odabrane vrste · 400 ml | 5,49 € | 13,73 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Plodine | GARNIER Dezodorans roll on odabrani proizvodi · 50 - 150 ml | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | Garnier Boja za kosu Garnier Color Naturals | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GARNIER Micelarna vodica, odabrane vrste · 400 ml | Konzum | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 13,73 €/l | do 04. 10. 2026. |
| GARNIER Krema toner SPF50+ light, medium · 40 ml | Konzum | 9,99 € | 249,75 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| GARNIER Dezodorans roll on odabrani proizvodi · 50 - 150 ml | Plodine | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Garnier Boja za kosu Garnier Color Naturals | SPAR | 3,49 € | 4,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| GARNIER Dezodorans u spreju, 150 mL, roll on, 50 mL, odabrane vrste | Konzum | 3,99 € | 4,99 € | −20% | do 04. 10. 2026. | |
| GARNIER Color naturals boja za kosu razne nijanse · 1 kom | Konzum | 3,99 € | 4,99 € | −20% | do 04. 10. 2026. | |
| GARNIER Color sensation boja za kosu razne nijanse · 1 kom | Konzum | 4,19 € | 5,29 € | −20% | do 04. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | -25% NA ODABRANE GARNIER FRUCTIS PROIZVODE | Konzum | 04. 10. 2026. |
| −20% | -20% NA ODABRANE GARNIER PROIZVODE ZA NJEGU LICA | Konzum | 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| GARNIER Deo sprej/roll on, odabrane vrste · 150/50 ml | Bipa | 3,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Garnier Color Naturals boja za kosu, razne nijanse · 1 kom | dm | 3,50 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARNIER AMBRE SOLAIRE Pjena za samotamnjenje · 200 ml | Bipa | 11,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARNIER Boja za kosu, odabrane vrste | Kaufland | 5,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GARNIER Boja za kosu Color naturals odabrane vrste pakiranje | Kaufland | 3,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GARNIER COLOR NATURALS Boja za kosu, odabrane nijanse | Bipa | 3,65 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| GARNIER OLIA Boja za kosu, odabrane nijanse | Bipa | 6,45 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| GARNIER Dezodorans · 150 ml | Ribola | 3,59 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Maska za kosu Garnier Fructis · 390 ml | SPAR | 5,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| GARNIER Boje za kosu Olia · 1 kom | SPAR | 6,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.