Nescafé na akciji
Proizvodi marke Nescafé su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: NTL, Kaufland, Konzum, Plodine, Studenac, SPAR, Tommy i Metro. Ukupno 17 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Nescafe Instant kava Classic (220 g) u NTL za 8,99 €, odnosno 40,86 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Nescafe Instant kava Classic · 220 g | 8,99 € | 40,86 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Nescafe Instant kava classic · 200 g | 8,99 € | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | NESCAFÉ kava instant, crema · 2x190g | 17,98 € | 47,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | NESCAFE Instant kava Gold · 2x190 g | 18,99 € | 49,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Nescafe Instant kava · 95 g | 6,59 € | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | NESCAFÉ Instant kava Nescafé 2x1 l ili 3x1 · odabrane vrste | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Nescafe Instant kava | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| Metro | NESCAFE CLASSIC · 48/1 | 11,86 € | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nescafe Instant kava Classic · 220 g | NTL | 8,99 € | 12,69 € | −29% | 40,86 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava Classic · 200 g | NTL | 8,99 € | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava classic · 200 g | Kaufland | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFÉ kava instant, crema · 2x190g | Konzum | 17,98 € | 47,32 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NESCAFE Instant kava Gold · 2x190 g | Plodine | 18,99 € | 49,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava Gold ili Gold crema · 190 g | Kaufland | 10,99 € | −28% | 57,85 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Nescafe Kava instant Gold Classic, Crema* · 95 g | NTL | 6,59 € | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava · 95 g | Studenac | 6,59 € | 8,99 € | −27% | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste · 80 - 186 g | Plodine | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé 2x1 l ili 3x1 · odabrane vrste | SPAR | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ Cappuccino Nescafé, razne vrste · 8x18 g / 8x125 g | SPAR | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nescafé 3in1 original, 372g, 1kg=12,07EUR, strong, 336g, 1kg=13,36EUR, 24/1 | Konzum | 4,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nescafe Instant kava uz karticu | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé classic · 200 g ili 200+20 g | SPAR | 8,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NESCAFE Instant kava odabrane vrste · 190 g - 200 g | Kaufland | 9,99 € | 13,29 € | −24% | do 06. 10. 2026. | |
| NESCAFE CLASSIC · 48/1 uz karticu | Metro | 11,86 € | do 31. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ DOLCE GUSTO Kapsule za kavu Nescafe Dolce Gusto | SPAR | 13,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| NESCAFE KAVA NESCAFE 2u1 Nescafe · 8g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Brown Sugar Nescafe · Nescafe | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Classic Nescafe · 15,5g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Creamy Latte Nescafe · 15g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Strong Nescafe · 14g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe CAPPUCCINO CHOCO, IRISH, VANILLA Nescafe · 112g | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe CAPPUCCINO CLASSIC Nescafe · 108g | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFÉ INSTANT KAVA 3U1 · 140-165 g | Trgovina Krk | 2,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe Cappuccino · 108 g ili 112 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE CLASSIC limenka | Vrutak | 8,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE GOLD Classic Crema · 190g | Vrutak | 10,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE Gold · 2x200 g | Metro | 20,63 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava | NTL | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Cappuccino razne vrste · 8/1 | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFE Cappuccino razne vrste · 8x13,5g ili 8x14g | Kaufland | 2,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nescafé Instant kava Nescafé Refill vrećica classic, crema ili gold · 150 g | SPAR | 5,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava, gold classic, gold crema · 95 g | Studenac | 6,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Kava instant, classic · 300 g | Konzum | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé Gold ili crema · 2x190 g | SPAR | 17,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFE Instant kava classic ili strong 3u1 20+4 gratis · 336 - 372 g | Plodine | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| NESCAFE Cappuccino original, vanilija ili Irish 3pack · 324-336 g | Plodine | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| NESCAFE Instant kava Classic · 300 g | Plodine | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava · 15,5 g ili 14 g | Tommy | 0,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Nescafe Cappuccino Nescafe · 108 g | Boso | 2,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Nescafé Gold instant kava crema · 95 g | Tommy | 6,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava 3u1 classic, frappe, strong · 14-15,5 g | Studenac | 0,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 · 10x8g - 10x16,5g | Kaufland | 2,29 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NESCAFE Cappuccino NESCAFE razne vrste · od 108 g do 123 g | SPAR | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nescafé Instant kava Nescafé Gold · od 95 g do 200 g | SPAR | 6,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nescafé Instant kava crema sensazione, classic, black roast · 190g, 1kg=52,58EUR, classic, black roast, 200g, 1kg=49,95EUR | Konzum | 9,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.