Šećer na akciji
Šećer je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: SPAR, Kaufland, Metro, Lidl, NTL i Ribola. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: S-BUDGET Kristal šećer (1 kg) u SPAR za 0,64 €, odnosno 0,64 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | S-BUDGET Kristal šećer · 1 kg | 0,64 € | 0,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | VIRO Šećer bijeli kristal · 1 kg | 0,65 € | 0,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | AGRAGOLD Bijeli kristalni šećer · 1 kg | 0,69 € | 0,69 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | BELBAKE Smeđi šećer · 500 g | 0,89 € | 1,78 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NTL | Fineta Šećer smeđi · 400 g | 0,99 € | 2,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | ULTRA Dodatak za kolače • Prašak za pecivo, 5 x 12 g, 6,50 €/kg • Vanilin šećer, 5 x 10 g, 7,80 €/kg | 0,39 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S-BUDGET Kristal šećer · 1 kg | SPAR | 0,64 € | 0,99 € | −35% | 0,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VIRO Šećer bijeli kristal · 1 kg | Kaufland | 0,65 € | 0,65 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AGRAGOLD Bijeli kristalni šećer · 1 kg uz karticu | Metro | 0,69 € | 0,74 € | −7% | 0,69 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| LITOVEL BIJELI KRISTAL ŠEĆER · 25 kg uz karticu | Metro | 20,63 € | 0,83 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| BELBAKE Smeđi šećer · 500 g | Lidl | 0,89 € | 1,78 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Fineta Šećer smeđi · 400 g | NTL | 0,99 € | 2,48 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BELBAKE Vanilin šećer · 10 x 8 g | Lidl | 0,39 € | 0,59 € | −33% | 4,88 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| DR.OETKER Vanilin šećer · 10 g uz karticu | Metro | 0,66 € | 66,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| ULTRA Dodatak za kolače • Prašak za pecivo, 5 x 12 g, 6,50 €/kg • Vanilin šećer, 5 x 10 g, 7,80 €/kg | Ribola | 0,39 € | 0,49 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Bialetti Posudica za šećer · 1 kom | SPAR | 14,99 € | 29,99 € | −50% | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −35% | -35% DOLCELA VANIČIN ŠEĆER I PRAŠAK ZA PEČENJE | Studenac | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| AGRAGOLD Bijeli kristalni šećer · 1 kg | Metro | 0,83 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KIARA BIJELI KRISTAL ŠEĆER · 25 kg | Metro | 17,81 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Fineta Šećer u prahu · 500 g | NTL | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dr. Oetker Vanilin šećer | Boso | 0,80 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Fineta Vanilin šećer · 50 g | NTL | 0,35 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VIRO Šećer bijeli kristal · 1 kg | Kaufland | 0,64 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AGRAGOLD Šećer · 1kg | Pivac | 0,83 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| KIARA Šećer · 25kg | Pivac | 18,49 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Moj kolačić Šećer u prahu · 200 g | Studenac | 0,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Šećer · 1 kg | NTL | 0,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ARO Bijeli kristal šećer · 1 kg | Metro | 0,71 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SMEĐI ŠEĆER · 1 kg | SPAR | 1,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.