Likvi na akciji
Proizvodi marke Likvi su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: NTL i Studenac. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, lavanda-smilje, balsam 2u1 breskva-menta (450 ml) u NTL za 1,39 €, odnosno 3,09 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, lavanda-smilje, balsam 2u1 breskva-menta · 450 ml | 1,39 € | 3,09 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Likvi Deterdžent za suđe | 1,29 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, lavanda-smilje, balsam 2u1 breskva-menta · 450 ml | NTL | 1,39 € | 3,09 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Likvi Deterdžent za suđe | Studenac | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuđa | Studenac | 3,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Likvi deterdžent za pranje posuđa limun · 900 ml | dm | 2,35 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Likvi Deterdžent za suđe, fresh · 450 ml | Studenac | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LIKVI Sol za perilicu posuđa · 1,5 kg | Ribola | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Likvi Deterdžent za suđe Ultra Fresh, Original · 900 ml | NTL | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Likvi Kapsule za strojno pranje posuda · 22 kom | Studenac | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LIKVI Sredstvo za pranje posuđa · 2 x 900 ml | Lidl | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Deterdžent Likvi Ultra fresh · 1.35 l | Boso | 1,35 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| LIKVI Deterdžent za ručno pranje posuđa Ultra Fresh · 2x900 ml | Kaufland | 3,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa · 22 komada | Plodine | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa Supreme All in One · 22 komada | Plodine | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Kapsule za strojno pranje posuđa Supreme · 2x67/1 | Kaufland | 23,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LIKVI Sredstvo za pranje posuđa · 1 l - 1,37 l | Lidl | 5,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.