Somat na akciji
Proizvodi marke Somat su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Konzum, Boso, Metro, Studenac, Ribola i Kaufland. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Somat SREDSTVO za ispiranje/sjaj, PERLE (750 ml) u Konzum za 2,99 €, odnosno 3,99 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Somat SREDSTVO za ispiranje/sjaj, PERLE · 750 ml | 2,99 € | 3,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Somat Sol za perilicu posuđa | 2,29 € | do 07. 10. 2026. | |
| Metro | SOMAT 5IN1 EXCELLENCE KAPSULE · 42/1 | 13,99 € | do 15. 10. 2026. | |
| Studenac | SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa, Excellence 4u1 · 60 pranja | 14,48 € | do 06. 10. 2026. | |
| Ribola | SOMAT Sredstvo za strojno pranje posuđa | 14,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| Kaufland | SOMAT Deterdžent za pranje posuđa · 2x75/1 | 29,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Somat SREDSTVO za ispiranje/sjaj, PERLE · 750 ml | Konzum | 2,99 € | 3,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Somat TABLETE za strojno pranje posuđa · 3x684 ml | Konzum | 17,99 € | 8,77 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Somat Sol za perilicu posuđa | Boso | 2,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SOMAT 5IN1 EXCELLENCE KAPSULE · 42/1 uz karticu | Metro | 13,99 € | 28,74 € | −51% | do 15. 10. 2026. | |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa, Excellence 4u1 · 60 pranja | Studenac | 14,48 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Somat Tablete 60, 4in1 | Boso | 14,49 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SOMAT Sredstvo za strojno pranje posuđa | Ribola | 14,49 € | 34,99 € | −59% | do 06. 10. 2026. | |
| SOMAT ALL IN 1 EXTRA · 100/1 uz karticu | Metro | 16,15 € | do 31. 10. 2026. | |||
| SOMAT ALL IN 1 EXTRA · 100/1 uz karticu | Metro | 16,25 € | do 31. 10. 2026. | |||
| SOMAT ALL IN 1 EXTRA · 100/1 uz karticu | Metro | 16,49 € | do 31. 10. 2026. | |||
| SOMAT Deterdžent za pranje posuđa · 2x75/1 | Kaufland | 29,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Somat Deterdžent za strojno pranje posuđa · 150 kom | Tommy | 29,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Somat Tablete za strojno pranje posuđa | SPAR | 12,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa Excellence 4u1 · 60 kom | Studenac | 14,48 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete, gelovi i sredivi za strojno pranje posuđa razne vrste i mirisnje, odabrani proizvodi | Plodine | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Tablete Somat 5u1 caps, 42/1 | Boso | 11,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa | Studenac | 14,48 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa 4u1 Excellence ili Excellence Lemon · 75 - 88 komada | Plodine | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa | Ribola | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Deterdžent za strojno pranje posuđa · Kapsule, 65 kom - 75 kom ili Gel, 1620 l | Ribola | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Somat Tablete ili gelza strojno pranje posuđa Somat · Tablete Excellence Premium 65/1, i tableta = 0,25 € ili Excellence 75/1, 1 tableta = 0,22 € ili gel Excellence Duo 2 x 810 ml | SPAR | 16,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SOMAT Odabrani proizvodi | Plodine | 2,19 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| SOMAT Tablete za strojno pranje posuđa | Studenac | 14,48 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Somat Excellence SU1 tablete za strojno pranje posuđa · 65 kom | dm | 16,45 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Somat Tablete za strojno pranje posuđa · 4u1, 2x75/1 | Konzum | 29,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.