Nila na akciji
Proizvodi marke Nila su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Lidl, Bipa i Boso. Ukupno 4 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: NILA Tekući deterdžent Sensual Black ili Happy Colors (3.7 l) u Lidl za 4,99 €, odnosno 1,35 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | NILA Tekući deterdžent Sensual Black ili Happy Colors · 3.7 l | 4,99 € | 1,35 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Bipa | NILA Tekući deterdžent, my cute baby · 900 ml | 4,35 € | do 14. 10. 2026. | |
| Boso | Nila Deterdžent Nila My happy colors · 50 pranja | 5,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NILA Tekući deterdžent Sensual Black ili Happy Colors · 3.7 l | Lidl | 4,99 € | 1,35 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| NILA Tekući deterdžent, my cute baby · 900 ml uz količinu | Bipa | 4,35 € | do 14. 10. 2026. | |||
| Nila Deterdžent Nila My happy colors · 50 pranja | Boso | 5,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Nila Deterdžent Nila My sensual black · 50 pranja | Boso | 5,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| NILA Deterdžent za pranje rublja · 900 ml | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NILA Deterdžent za fino pranje rublja color ili black · 3,7 L | Kaufland | 5,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nila Deterdžent za pranje rublja · 1,89 L | Tommy | 4,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| NILA Deterdžent za ošteljive tkanine · 2,7 l | Konzum | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nila Deterdžent za fino pranje rublja Nila · 2,7 L / 50 pranja, 1 L = 2,03 €, 1 pranje = 0,11 € | SPAR | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nila Deterdžent za rublje My Quick Care, My Pink Love · 1,89 l | NTL | 4,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NILA Deterdžent za fino pranje rublja · razne vrste 0,9 l | Kaufland | 4,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NILA Deterdžent za pranje rublja · 2,7 l | Ribola | 5,49 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.