Colgate na akciji
Proizvodi marke Colgate su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Bipa, Lidl, Konzum i SPAR. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: COLGATE Pasta za zube, max white/fresh (100 ml) u Bipa za 2,15 €, odnosno 21,50 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Bipa | COLGATE Pasta za zube, max white/fresh · 100 ml | 2,15 € | 21,50 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Lidl | COLGATE Pasta za zube Fresh ili White · 100 ml | 2,99 € | 29,90 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | COLGATE Zubna pasta max white ultra · 50 ml | 4,19 € | 83,80 €/l | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Colgate Proizvodi za njegu zubi Colgate | 1,35 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COLGATE Pasta za zube, max white/fresh · 100 ml | Bipa | 2,15 € | −33% | 21,50 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| COLGATE Pasta za zube Fresh ili White · 100 ml | Lidl | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 29,90 €/l | do 04. 10. 2026. |
| COLGATE Zubna pasta max white ultra · 50 ml | Konzum | 4,19 € | 6,39 € | −34% | 83,80 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Colgate Proizvodi za njegu zubi Colgate | SPAR | 1,35 € | do 06. 10. 2026. | |||
| COLGATE ČETKICA ZA ZUBE extra clean · 2/1 | Konzum | 1,99 € | 2,82 € | −29% | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Colgate pasta za zube Max White Activated Charcoal, 75 ml · 75 ml | dm | 2,50 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Colgate Četkica za zube Extra Clean 1+1 Medium · 1 pak | NTL | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Colgate Pasta za zube triple action · 100 ml | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| COLGATE Pasta za zube Max fresh blue · 100 ml | Kaufland | 2,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Colgate Četkica za zube Big Kids Smiles Soft · 6-9 godina | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Colgate Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Colgate Zubna pasta triple action · 150ml | Konzum | 1,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Colgate Četkica za zube · 1+1 kom | Studenac | 1,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.