Pasta za zube na akciji
Pasta za zube je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Plodine, NTL, Bipa, Konzum, Lidl, SPAR, dm, Ribola, Kaufland i Boso. Ukupno 30 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: DENTABEL Pasta za zube (100 ml) u Plodine za 0,99 €, odnosno 9,90 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | DENTABEL Pasta za zube · 100 ml | 0,99 € | 9,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Kalodont Zubna pasta Extra Clean, Microgranule · 75 ml | 1,59 € | 21,20 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Bipa | COLGATE Pasta za zube, max white/fresh · 100 ml | 2,15 € | 21,50 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Konzum | VADEMECUM Zubna pasta odabrane vrste, 75ml · 75ml | 1,99 € | 26,53 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | COLGATE Pasta za zube Fresh ili White · 100 ml | 2,99 € | 29,90 €/l | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | SENSODYNE Zubna pasta whitening ili fluoride · 2x75 ml | 5,49 € | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | Blanx pasta za zube White Shock Purple Corrector · 75 ml | 2,75 € | 36,67 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Ribola | ELMEX Pasta za zube · 75 ml | 4,29 € | 57,20 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | SENSODYNE Pasta za zube razne vrste · 75 ml | 4,49 € | 59,87 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Vademecum Pasta za zube Peppa Pig | 1,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DENTABEL Pasta za zube · 100 ml | Plodine | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 9,90 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kalodont Zubna pasta Extra Clean, Microgranule · 75 ml | NTL | 1,59 € | 21,20 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Kalodont Zubna pasta Fresh&White · 75 ml | NTL | 1,59 € | 21,20 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Kalodont Zubna pasta Extra Clean, Microgranule; Zubna pasta Fresh&White · 75 ml | NTL | 1,59 € | 21,20 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| COLGATE Pasta za zube, max white/fresh · 100 ml | Bipa | 2,15 € | −33% | 21,50 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| VADEMECUM Zubna pasta odabrane vrste, 75ml · 75ml | Konzum | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 26,53 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VADEMECUM Zubna pasta · 75 ml | Konzum | 1,99 € | 26,53 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| COLGATE Pasta za zube Fresh ili White · 100 ml | Lidl | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 29,90 €/l | do 04. 10. 2026. |
| COLGATE MAX WHITE Pasta za zube, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 2,65 € | −31% | 35,33 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| SENSODYNE Pasta za zube · 2x 75 ml | Plodine | 5,49 € | 8,63 € | −36% | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SENSODYNE Pasta za zube Flouride · 2x 75 ml | Plodine | 5,49 € | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| SENSODYNE Zubna pasta whitening ili fluoride · 2x75 ml | SPAR | 5,49 € | 8,99 € | −38% | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PARODONTAX Pasta za zube XXL Ultra Clean · 2x75 ml | Lidl | 5,49 € | 36,60 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Blanx pasta za zube White Shock Purple Corrector · 75 ml | dm | 2,75 € | 36,67 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| BLANX Zubna pasta · 75 ml | Konzum | 2,89 € | 4,19 € | −31% | 38,53 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Parodontax pasta za zube Fluoride · 75 ml | dm | 3,25 € | 43,33 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Aquafresh dječja pasta za zube Splash 3-8 god. · 50 ml | dm | 2,45 € | 49,00 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| AQUAFRESH Dječja pasta za zube · 50 ml | Lidl | 2,49 € | 2,89 € | −13% | 49,80 €/l | do 04. 10. 2026. |
| LACALUT Pasta za zube, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 3,85 € | −21% | 51,33 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| Lacalut pasta za zube aktiv · 75 ml | dm | 3,85 € | 51,33 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Ben&Anna pasta za zube Smile Spearmint · 75 ml | dm | 4,15 € | 55,33 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| ELMEX Pasta za zube · 75 ml | Ribola | 4,29 € | 57,20 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| SENSODYNE Pasta za zube razne vrste · 75 ml | Kaufland | 4,49 € | 7,45 € | −39% | 59,87 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PARODONTAX Pasta za zube, complete protection · 75 ml | Bipa | 5,25 € | −18% | 70,00 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| COLGATE Zubna pasta max white ultra · 50 ml | Konzum | 4,19 € | 6,39 € | −34% | 83,80 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Sensodyne pasta za zube Clinical Repair Active Clean · 75 ml | dm | 6,95 € | 92,67 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| SENSODYNE ZUBNA PASTA clinical repair · 75ml | Konzum | 6,99 € | 93,20 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| PLIDENTA Pasta za zube razne vrste · 125 g | Kaufland | 1,39 € | 2,69 € | −48% | 11,12 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vademecum Pasta za zube Peppa Pig | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Himalaya pasta za zube Ayurvedic klinčić · 100 g | dm | 2,95 € | 29,50 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −20% | HELO SMILE PASTA ZA ZUBE -20%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Kalodont pasta za zube Fresh & White, 75 ml · 75 ml | dm | 1,70 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Signal Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 1,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Colgate pasta za zube Max White Activated Charcoal, 75 ml · 75 ml | dm | 2,50 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Elmex dječja pasta za zube 6+ god., 50 ml · 50 ml | dm | 2,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Parodontax Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BIOREPAIR Pasta za zube, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 3,15 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ELMEX Pasta za zube, junior 6-12 godina · 75 ml | Bipa | 3,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Parodontax pasta za zube Original, 75 ml · 75 ml | dm | 3,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BIOBAZA Pasta za zube, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 3,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ELMEX ZUBNA PASTA JUNIOR · 75ml | Vrutak | 3,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SPLAT Pasta za zube, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 5,75 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KALODONT Zubna pasta odabrane vrste · 125ml | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Colgate Pasta za zube triple action · 100 ml | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| COLGATE Pasta za zube Max fresh blue · 100 ml | Kaufland | 2,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PARODONTAX Zubna pasta odabrane vrste · 75 ml | Konzum | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Parodontax Zubna pasta Fluor · 75 ml | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · 75 ml | Studenac | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PARODONTAX Pasta za zube razne vrste · 75 ml | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ELMEX Pasta za zube Caries Protection ili Sensitive · 2x75 ml | Kaufland | 6,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SENSODYNE Repair&Protect pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,19 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PARODONTAX Complete Protection Whitening ili Extra Frisch pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,59 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Aquafresh Pasta za zube · 100 ml | Tommy | 1,39 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Elmex Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 2,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| DENTABEL Pasta za zube · 100 ml | Plodine | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kaladont Pasta za zube extra clean · 75 ml | Studenac | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SIGNAL Zubna pasta · 75 ml, 1 l = 29,2 EUR | Konzum | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BIOREPAIR Pasta za zube BIOREPAIR razne vrste · 75 ml | SPAR | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BIOREPAIR Pasta za zube odabrane vrste · 75 ml | Kaufland | 2,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AQUAFRESH Pasta za zube All in one Pure white ili Crystal white · 75 ml | Kaufland | 2,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| LACALUT Zubna pasta · 75 ml, 1 l = 46,53 EUR | Konzum | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.