Sensodyne na akciji
Proizvodi marke Sensodyne su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Plodine, SPAR, Kaufland, dm i Konzum. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: SENSODYNE Pasta za zube (2x 75 ml) u Plodine za 5,49 €, odnosno 36,60 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | SENSODYNE Pasta za zube · 2x 75 ml | 5,49 € | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | SENSODYNE Zubna pasta whitening ili fluoride · 2x75 ml | 5,49 € | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | SENSODYNE Pasta za zube razne vrste · 75 ml | 4,49 € | 59,87 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | Sensodyne pasta za zube Clinical Repair Active Clean · 75 ml | 6,95 € | 92,67 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Konzum | SENSODYNE ZUBNA PASTA clinical repair · 75ml | 6,99 € | 93,20 €/l | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SENSODYNE Pasta za zube · 2x 75 ml | Plodine | 5,49 € | 8,63 € | −36% | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SENSODYNE Pasta za zube Flouride · 2x 75 ml | Plodine | 5,49 € | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| SENSODYNE Zubna pasta whitening ili fluoride · 2x75 ml | SPAR | 5,49 € | 8,99 € | −38% | 36,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SENSODYNE Pasta za zube razne vrste · 75 ml | Kaufland | 4,49 € | 7,45 € | −39% | 59,87 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Sensodyne pasta za zube Clinical Repair Active Clean · 75 ml | dm | 6,95 € | 92,67 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| SENSODYNE ZUBNA PASTA clinical repair · 75ml | Konzum | 6,99 € | 93,20 €/l | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| SENSODYNE Repair&Protect pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,19 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SENSODYNE Repair&Protect pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,19 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Sensodyne Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 4,49 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| SENSODYNE Pasta za zube, repair&protect, odabrane vrste · 75 ml | Bipa | 5,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| SENSODYNE Odabrani proizvodi | Plodine | 2,89 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sensodyne pasta za zube Extra Whitening · 75 ml | dm | 2,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sensodyne Zubna pasta Fluorid · 75 ml | NTL | 3,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sensodyne četkica za zube Repair & Protect soft · 2 kom. | dm | 5,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.