Parodontax na akciji
Proizvodi marke Parodontax su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Lidl, dm i Bipa. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: PARODONTAX Pasta za zube XXL Ultra Clean (2x75 ml) u Lidl za 5,49 €, odnosno 36,60 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | PARODONTAX Pasta za zube XXL Ultra Clean · 2x75 ml | 5,49 € | 36,60 €/l | do 04. 10. 2026. |
| dm | Parodontax pasta za zube Fluoride · 75 ml | 3,25 € | 43,33 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Bipa | PARODONTAX Pasta za zube, complete protection · 75 ml | 5,25 € | 70,00 €/l | do 14. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PARODONTAX Pasta za zube XXL Ultra Clean · 2x75 ml | Lidl | 5,49 € | 36,60 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Parodontax pasta za zube Fluoride · 75 ml | dm | 3,25 € | 43,33 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| PARODONTAX Pasta za zube, complete protection · 75 ml | Bipa | 5,25 € | −18% | 70,00 €/l | do 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Parodontax Pasta za zube · 75 ml | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Parodontax pasta za zube Original, 75 ml · 75 ml | dm | 3,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PARODONTAX Zubna pasta odabrane vrste · 75 ml | Konzum | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Parodontax Zubna pasta Fluor · 75 ml | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Parodontax Pasta za zube ultra clean · 75 ml | Studenac | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PARODONTAX Pasta za zube razne vrste · 75 ml | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PARODONTAX Complete Protection Whitening ili Extra Frisch pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,59 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PARODONTAX Complete Protection Whitening ili Extra Frisch pasta za zube · 75 ml | MÜLLER | 5,59 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PARODONTAX Zubne paste · 75 ml classic | Metro | 4,47 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Parodontax Pasta za zube Duopack Ultra Clean · 2x75 ml | Kaufland | 5,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.